Usunąłem wszystkie konta użytkowników i nie mogę się zalogować do systemu Windows 8

Witam.

Otóż mój problem zaczął się od tego że strasznie denerwowało mnie wpisywanie za każdym razem hasła przy logowaniu w systemie windows 8,więc podjąłem bardzo nieodpowiedzialne i głupie kroki a mianowicie usunąłem wszystkie konta użytkowników z nadzieją że dzięki temu nie będę musiał się już logować,wiem to było bardzo głupie i nieprzemyślane ale człowiek robi różne głupie rzeczy gdy jest na skraju załamania.Od tego czasu przy każdej próbie zalogowania się wyskakuje mi komunikat że hasło jest niepoprawne,więc postanowiłem poszukać w internecie rozwiązania tego problemu lecz znalazłem tylko jeden temat na innym forum w którym pisało że najlepszym sposobem będzie zrzucenie na pendrive’a (np z innego komputera) programu ‘’ Offline NT Password & registry editor’’ i otworzenie go na komputerze na którym jest ów problem,wszystko jest ok tylko mam problem bo tamten temat był oparty na systemie windows xp 

natomiast ja mam windows 8 i mam do Was pytanie jak uruchomić ten program w ekranie logowania w windows 8?

Bardzo proszę o pomoc bo inaczej nie będę mógł uruchomić komputera.

Jest to również dla mnie przestroga żeby nie robić czegoś czego nie jestem pewny 

Z góry dzięki.

Musisz uruchomić w z płyty Win i wybrać naprawę. W linku poniżej jest mniej więcej pokazane co trzeba zrobić. Wybierz opcje odśwież, może się naprawi.

http://www.eightforums.com/tutorials/2755-command-prompt-boot-startup-windows-8-a.html

 

Jest parę sposobów naprawienia ale pójdziemy po najniższej linii oporu.

Zrób tak, jak jest pokazane w tym poradniku https://www.youtube.com/watch?v=lYqM7UfausM , testowałem u siebie i to działa.

Wielkie dzięki za odpowiedzi,tylko jest mały a w zasadzie duży problem ponieważ nie posiadam płyty Windowsem 8 a laptop jest orginalnie kupiony z Windowsem 8 i raczej nie można go zmieniać.Macie może jakieś inne pomysły jak to naprawić? bo na prawdę mi zależy.Wielkie dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Ściągnąć win 8 aby mieć meny naprawy, innej opcji nie widzę i nie wiem co to ma do Windows oryginalnego ? jeśli chodzi o naprawę i mieć opcje jakieś naprawy, bez tego jak chcesz coś zrobić? Jak się dostać do wiersza poleceń , do czego kol wiek ?

Pobierz windowsa za pomocą tego http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Installation-Media-Creation-Tool,Program,Windows,59079.html , będziesz miał pewność że jest czysty bez żadnych “gratisowych dodatków”. Najlepiej utworzyć obraz iso, później można zrobić z tego obrazu bootowalnego pena lub nagrać na płytę.

A jak utworzyć obraz iso.? i jak zrobić bootowalnego pena? sory że zadaje tyle pytań,ale nigdy wcześniej tego nie robiłem,więc bardzo bym was prosił o wyjaśnienie mi jak to zrobić lub wysłanie mi jakiegoś poradnika na YouTube który mówi o tym jak zrobić obraz iso i bootowalnego pena.Wielkie dzięki.

Tworzenie bootowalnego pendriva za pomocą poniżej podanego narzędzia. Proste, wybierasz z dysku obraz.iso, dalej według komunikatów…

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-7-USBDVD-Download-Tool,Program,Windows,25159.html

 

Jak zrobić obraz iso? Nie bardzo rozumiem, ale z czego ?

Ściągasz od razu Windowsa już jako iso, albo jak masz Windowsa na płycie, to za pomocą poniżej podanego programu, tworzysz obraz iso z dvd według poradnika.

https://www.youtube.com/watch?v=U1V2Ub-8rwA

 

Program:

http://www.dobreprogramy.pl/CDBurnerXP,Program,Windows,13218.html

Program http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Installation-Media-Creation-Tool,Program,Windows,59079.html się pyta co chcesz zrobić, przeczytaj jego opis. Napisałem żeby wybrać obraz iso  i zapisać go na hdd dlatego, że w razie błędu podczas bezpośredniego zapisu na płytę lub pena unkiniesz ponownego ściągania.

Wszytko jest ok,teraz tylko mam ostatnie pytanie ściągnąłem windows 8 jako plik czy tam obraz iso. i użyłem programu Mediacreationtoll do zbootowania płyty CD zrobiłem niby wszystko i wyskoczył mi komunikat żebym przed instalacją upewnił się czy posiadam klucz produktu moje pytania są następujące: Czy to oznacza że mam już windowsa 8 na płycie i mogę go już zainstalować i ostatnie pytanie to czy wystarczy włożyć płytę do napędu i poczekać aż samo się włączy czy trzeba użyć jakiegoś specjalnego klawisza?

Nic nie rozumiem. Jeśli dobrze wypaliłeś płytę, to wystarczy wsadzić do dvd,następnie ustawić bootowanie z cd, jest od tego przeważnie jest jakiś klawisz np. F12 aby wyskoczyło okienko z wyborem bootowanie, to wtedy wybierasz swoje dvd… Możesz wsadzić w dvd i zobaczyć czy za bootuje.

No właśnie tu jest problem,bo jak uruchamiam laptopa to wyskakuje mi standardowo logo Acer i próbowałem wciskać klawisze od F1 do F12 i nic nie wyskoczyło oprócz nieszczęsnego ekranu logowania :confused:

Problem w tym że źle to robisz. W instrukcji sprawdź jaki klawisz do boot menu. Np. F12 się non stop wciskasz aż do pojawienia się boot menu a nie tak ze sobie wciśniesz raz i ■■■■.

Wciskam non stop wszystkie klawisze i ■■■■ zobaczę jeszcze w instrukcji…

Spróbuj F2 lub Del (Delete). Wejdziesz do biosu a tam zakladkla boot menu na Enable i F10 save. Jak prowadzisz zmiany F12 powinno działać, możne nie jest włączone. Albo w biose ustaw na First boot swóje dvd.

W ekranie logowania nie mogę uruchomić biosu Win+c nie działa a F2 i Delete też nie działają

Podaj model sprzętu?

Acer Aspire E1-522

Trzymaj F2 aż będzie piszczał to puść i wciśnij az bios się pokaże.

 

Albo przywróć recovery przy starcie ALT+F10.

Dobra działa! dzięki wielkie wszystkim którzy min pomogli.Dobrze że są tacy ludzie :smiley: