Usunięcie autouzupełniania paska adresu

Witam forumowiczów.Chciałbym usunąc adresy z propozycji autouzupełniania paska adresu w Internet Explorer 8 na Viście.Polecenie usuń nie pomaga, CCleaner usuwa tylko z ulubionych. Na tym kończy się moja wiedza komputerowa, z której nie jestem mocny. Dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam.

Gdzie wydajesz to polecenie "usuń?

Może wystarczy IE - Menu Narzędzia - Opcje internetowe i tu masz możliwość wyczyszczenia pozostałości po odwiedzanych stronach.

Możesz też w IE rozwinąć pasek adresu i klawiszem DEL po kolei skasować wpisy.

Narzędzia->Opcje internetowe->Zaawansowane->Przeglądanie i odznacz: użyj wbudowanego autouzupełnienia.

Odpowiadam dla “cedar” - W IE rozwijam ( strzałką po lewej stronie ikony Odświerz ) propozycje autouzupełniania paska adresu. Po najechaniu kursorem na wybrany adres, pojawia się X na który klikam. Adres zamyka się, lecz po ponownym rozwinięciu,pojawia się ponownie. Klawisz Del w opisanej sytuacji równierz nie kasuje wpisów. Dla opcji “użyj wbudowanego autouzupełniania”,rozumię że ta opcja niema być oznaczona, czyli wyłączona. Tak zrobiłem,ale pomimo zamykania IE i wyłączania kompa wpisy pozostały. Może należy użyć jeszcze innych opcji, ale tego niewiem z przyczyn jak na wstępie postu.Dzięki za dotychczasowe podpowiedzi.

Dodane 19.09.2010 (N) 15:55

Dzięki za podpowiedzi , resztę doszedłem sam. Narzędzia-> Opcje internetowe->zawartość-> autouzupełnianie-> usuń historię autouzupełniania. Pozdrawiam