Usunięcie directx 10 z xp

A więc.

Zainstalowałem sobie directx 10 na xp no i się okazało, że to oszustwo, wiec bardzo chciałem się pozbyć tej przeklętej 10. Na początku wyczytałem, że trzeba zmienić version (no ale to tylko wyświetla wersję więc to raczej nie wystarczy). Poszukałem jeszcze trochę i przeczytałem o Directx Happy Uninstaller( no ale trzeba być zarejestrowanym, i jeszcze mam sp3 więc wątpię by mi zniżyło do 8,1 lub coś) oraz przeczytałem o directx eradicator ( no ale usłyszałem, że to nie zawsze dobrze się kończy użycie tego)

A więc tutaj mam pytanie, Czy jak użyłem przywrócenia systemu do daty sprzed zainstalowanie dx 10 to dobrze zrobiłem ? Czytałem na forach, że to doradzali. No i właśnie chcę mieć pewność czy w 100% pozbyłem się tego dx 10.

Proszę o szybko odpowiedź. To dla mnie bardzo ważne.

Ja kiedyś instalowałem tego Dx10 i była możliwość usunięcia go w Dodaj/Usuń programy. Skasowałem go bo nawet przy uruchomieniu Firefoxa powodował mi błędy.

Wpisz w okienko Uruchom polecenie dxdiag. Jak wyświetli się, że masz DirectX wersja 9.0c to jest ok. Dla pewności możesz wtedy pobrać DirectX Web Installer dla uaktualnienia składników.

Była opcja w dodaj/usuń ale to nie zmieniało nazwy w dxdiag, więc zrobiłem przywracanie na szczęście było możliwe.

W dxdiag mi pisze, że mam 9.0c (4.09.0000.0904) zainstalowałem już najnowsze wtyczki dx9. Czyli jest chyba wszystko w porządku co nie ?

Tak, jak taką wersje podaje to jest elegancko wszystko.

Wielkie dzięki Longhorn2009.

Urcherion , Proszę o konkretne zatytułowanie wątku, oraz dostosowanie posta do wymogów zawartych w temacie:

viewtopic.php?f=16&t=394978

Zignorowanie prośby topic :arrow: Śmietnik.