Usuniecie dysku c

chce skasować dysk c ale na nim mam wgrany system winows 7 jak mam to zrobić bo chce wgrać system windows 7 jeszcze raz… może mi ktoś pomóc w wytłumaczeniu jak skasować ten dysk c i jak go znowu zrobić i wgrać system a i powiem też że ine dyski mi nie działają chce wszytko skasować z kompa po prostu ze by był pusty i czysty chce zacząć wszytko odnowa proszę o szczegółowe porady jak szukam w gogle to nie wychodzę mi te rzeczy co tam piszą więc spróbuję z dobreprogramy zawsze jak się z kimś piszę to łatwiej zrobić cokolwiek

http://www.trochetechniki.pl/Jak-zainst … ,1050.html tu masz wszystko opisane

ale mi chodzi o całkowite skasowanie wszystkiego …kosti1 ten twój link pokazuję jak zainstalować system anie jak skasować wszytko gdy wygrywasz windowsa 7 to tam jest opcja windows old przywracanie plików folderów ja chce wiedzieć jak skasować wszytko z kompa czyli dysk c i ine rzeczy na pewno jest sposób na skasowanie wszystkiego a potem stworzyć nowy dysk c i tam wgrać windowsa 7 rozumiesz

http://www.dobreprogramy.pl/GParted,Pro … 13209.html tym programem usuniesz wszystko i utworzysz nową partycję

`przecież pisze podczas instalacji kasujesz dysk c i tworzysz nowy

Musisz użyć programu do partycjonowania dysku. Jest ich wiele. Ten np. jest darmowy http://www.dobreprogramy.pl/GParted,Pro … 13209.html.

Ale to samo zrobisz podczas instalacji każdego Windowsa. W powyższym linku na 3 obrazku masz właśnie pokazane narzędzie do partycjonowania.

3 scrren na tej stronie masz wybór dysku usuwasz partycje c i robisz nową

Dodane 29.08.2010 (N) 18:25

zapewne prbujesz zainstalowac system z pod windowsa dlatego nie usuniesz dysku musisz zrestartowac kompa i ustawic w biosie bootowanie z cd i dopiero bedziesz mial opcje usun dysk

zgadza się mój błąd zawsze wkładałem płytkę bez botowania i może dlatego nie miałem opcji usuwaj dysk c … ALE JAK CHCE WEJŚĆ DO BIOS TO DAJE F1 I MI WYSKAKUJE czarna strona z napisem windows 7 i ze mogę wcisnoć tylko f8 ze by przejść do opcji przywracanie tryb awaryjny …przechodzimy do tzw. setupu (BIOS-u), naciskając w tym celu jeden z klawiszy F1 lub Delete. może głupie pytanie dla was ale jaki to jest klawisz[Delete] bo mam włoska klawiaturę i tu on nie jest potpisany i proszę nie zrażajcie się do mojej głupoty bo muszę to zrobić usuniecie dysku i nie zamykać tematu zaraz spróbuje i opiszę co sie stało

u mnie do biosy wchodzi sie dletem,lub zrob tak wloz plyte zresetuj kompa i wcisnij escape powinienes miec wybor bootowania

kurde ale ja już raz wgrałem ten system kiedyś i ta płyta jest bez sterowników teraz to będzie problem ze by podzielić te patrycje

Dodane 29.08.2010 (N) 18:46

ale który to klawisz dletem

hehhe ale mi chodzi o jego położenie na klawiaturze np 2 od lewej w pierszej lini od dołu

DELETE! !!

Dodane 29.08.2010 (N) 18:53

jakich sterownikw znowu! !!

Dodane 29.08.2010 (N) 18:55

a skad ja mam widziec jaką ty masz klawiature

ale ja mam płytkę taką to jest nazwa Windows 7 home Premium kosztowała podajże 350 zł można ją raz wgrać tak mi powiedzieli w sklepie … ALE 4 miechy temu mi ją wgrał informatyk ale dodał też ze mogę ją wgrać jeszcze kilka razy tylko będe musiał sam pobrać sterowniki

co za pierdoly, masz legalny system to mozesz go instalowac na kompie 100000000000000000 razy jak dozyjesz,zadnych sterów nie potrzebujesz chlopie.masz opisane jak zainstalowc systen w tym linku,nic nie trzeba wiecej :o :o :o

dobra działam dziki za cierpliwość za nie długo się odezwę

Dodane 29.08.2010 (N) 21:33

dobra juz jestem po formacie zobaczę jak działa a za kilka dni wezne się za usuniecię wszystkiego z kompa dzieki za pomoć i za cierpliwość kosti1 mam jeszcze jedno pytanko nie w temacie mam internet explorer 8 ALE JEST USTAWIONY NA [MSN] JAK MAM TO ZMIENIC NA NORMALNE WYSZUKIWANIE BO TERAZ MI SZUKA WEB