Usunięcie Ekranu Powitalnego Windows

Witam,mam problem za każdym razem jak włączam komputer zamiast pojawić mi śię pulpit,pojawia mi się ekran z wyborem użytkownika,jak to usunąć ?

07faa4d1a7c975e9m.jpg

Czy ekran powitalny był od samego początku czy to efekt instalacji .NET Framework? Jeżeli to Framework, to wejdź w Panel Sterowania -> Konta użytkowników i usuń konto Framework (nie pamiętam, jak się nazywa, w każdym razie będzie zabezpieczone hasłem).

NET Framework mam już zainstalowany kawał czasu i nie było problemu,ekran pojawił się od wczoraj,a w panelu sterowania mam takie konta

d49941fe676be6fam.jpg

Automatyczne logowanie

Start->Uruchom, wpisz regedit

W kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

Dodać nową wartość (lub zmodyfikuj) REG_SZ o nazwie DontDisplayLastUserName i dać jej parametr 0.

Dalej start ->uruchom i wpisz control userpasswords2

tam odznaczyć pole "Aby używać … użytkownik musi wprowadzić…

Powiedzcie mi co mam teraz wybrać 7e67d7eadc85c49am.jpg

wejdz w Start, Uruchom, wpisz “control userpasswords2” w nowo otwartym oknie zaznacz swojego użytkownika i odhacz “Aby używać tego komputera…” kliknij zastosuj. Pojawi się nowe okno wpisz tam nazwę użytkownika jaki ma się automatycznie logować i jego hasło jeśli ma. To wszystko.

larry.bigl , nie zawsze to wystarcza, dlatego najpierw dodaję tą wartość, potem odznaczanie (to jest tylko dodatek :slight_smile: aby wszystko zadziałało)

kuba11 , kliknij na winlogon, po prawej pojawią się wartości.

Automatyczne logowanie :

http://www.tweaks.pl/czytaj,automatyczn … l,258.html

cosik_ktosik i co mam teraz wybrać ? 6bc53d601c7c0305m.jpg

Wartość ciągu i dajesz mu tamtą nazwę ENTER. Klikasz dwa razy dajesz wartość 0.

Potem Dalej start ->uruchom i wpisz control userpasswords2 i reszta już była już napisana