Usunięcie folderu My music

Witam! Swego czasu skorzystałem z Bear Share.Program dawno wywaliłem lecz pozostał po nim folder “nie do usunięcia” o nazwie My music http://i50.tinypic.com/2mytgup.jpg .Na zdjęciu pokazuję ponumerowane kolejne etapy jego otwierania.Poza koszem folder pokazuje 0 bajtów,po przeniesieniu do kosza ma ponad 27 000 kb. Usunięcie z pominięciem kosza albo próba usunięcia z kosza kończy się komunikatem,który też jest na zdjęciu.Unlocker twierdzi,że folder został skasowany a on sobie dalej jest.Nie pomagają też inne metody z forów .Może ktoś się z czymś takim spotkał i zna sposób to proszę o udzielenie rady jak pozbyć się tego folderu.Z góry dziękuje.

Zrestartuj komputer.

Ewentualnie odpal w trybie awaryjnym i wtedy go usuń. (F8 przy starcie komputera)

Jak nie pomogą powyższe sposoby, zmień nazwę folderu, ew użyj narzędzia killbox. W ostateczności zainstaluj ponownie program i wtedy spróbuj usunąć ten folder.

Dzięki za dotychczasowe rady,niestety KillBox efekt jak w Unlockerze, pisze,że zlikwidowano a folder nadal jest.Zmiana nazwy nic nie daje.Tryb awaryjny jak w trybie normalnej pracy-odmowa usunięcia.Czekam na inne propozycje ,z gory dziękuję za zainteresowanie tematem.

Nadaj sobie prawa dostępu do tego katalogu (albo zmień je na siebie) i wtedy usuń.

Albo przeczytaj odpowiedź picasso tutaj:

http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=72504

Przejrzyj i wypróbuj metody: http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=10662

Dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu =D> .Porady Picasso są cenne,często z nich korzystam,ale przypadkiem trafiłem na prosty sposób, za to skuteczny w mojej sprawie. Zastosowałem mini-linuksa na CD i za jego pomocą udało mi się usunąć fatalny folder.Pozdrawiam i zamykam temat.