Usunięcie folderu "system32" i karta graficzna-co myślicie?


#1

Rano przeglądając komentarze z gry-online pewnej gry, jeden z komentatorów napisał coś takiego “Mi kiedyś ktoś podrzucił pomysł aby usunąć w trybie awaryjnym folder System32 to karta zwiększy wydajność o 30%. No to go usunąłem a sprawdzałem na jakiejś stronce czy mi gra pójdzie to mi wykryło że mam GTX 460 :stuck_out_tongue_winking_eye: nie wiem jak to się stało odpowiedzialności za twój kompiak nie biorę” - komentator, który to napisał, ma kartę NVidia GForce 9600GT. Po usunięciu folderu, jak już wspominałem jakiego, komputer wykrywał jemu inną kartę - mocniejszą. Prawdziwe? Czekam na wasze komentarze.


(rgabrysiak) #2

Wierzysz w bajki? Usunięcie folderu System32 najprawdopodobniej spowoduje konieczność reinstalacji systemu.


(Over) #3

To tak jakbyś miał kompa z AMD jednordzeniowym a po naklejeniu naklejki Core i7 komp by się zmienił w 6 rdzeniowego procka chlodzonego cieczą…


(system) #4

Prawdziwe jest to, że trafiłeś na idiotyczne porady, udzielane przez dzieci, jakich kupa (dziecinnych komentarzy) w internecie.


(LonngerM) #5

To jedna z tych porad jak np. w grach multiplayer jak ludzie piszą:

alt + F4 - wallhack

(Adam Bialek) #6

Tak, a w komputerze siedzą krasnoludki i uruchamiają programy. Po usunięciu folderu nie uruchomisz komputera nawet w trybie awaryjnym, pozostaje tylko reinstalacja. To jest tak, jakbyś z samochodu usunął silnik i chciał dalej jeździć.


#7

No i właśnie - byłem tego świadomy. Jednak chciałem wasze komentarze zobaczyć na ten “idiotyczny” komentarz.


(foreste) #8

Nie czytaj takich pierdół ten portal jest tzn barem na neodzieci ;).


#9

Też i ponoć na gry-online wymagania gry, które podają są niezgodne z rzeczywistością? :slight_smile:


(Johny) #10

Jest to folder systemowy,po jego usunięciu będziesz musiał reinstalować system,a to że wykrywa mocniejszą kartę po usunięciu to bajki dla dzieci


(charper) #11

Bzdura. Musiałby fizycznie posiadać lepszą kartę graficzną i ją podłączyć, żeby mu ją wykrywało. Skasowanie czegokolwiek w tym celu nic dobrego nie da.


(Agatonster) #12

Temat wyczerpany. Zamknięto na prośbę Autora.