Usunięcie GG z menadżeru profilu bez hasła

Witam

Mam problem gdyż sprzedaje komputer, i muszę usunąć wszystkie listy/numery GG i jest jedno konto którego nie mogę usunąć… Wchodzę w GG (wyskakuje lista) klikam na prawm>usuń>tak>*I wyskakuje ramka podaj hasło by usunąć GG* i ja tego hasła nie pamietam.

Odinstalowałem gg i spowrotem zainstalowałem a numery jak były tak są.

Zna ktoś sposób na pomoc dla mnie? Z GÓRY NAPRAWDĘ DZIĘKUJE!

Usuń je wchodząc:

  • W Win XP -> C:\Documents and Settings\NazwaTwojegoProfilu\Nowe Gadu-Gadu

  • w Win Vista i nowszych -> C:\Users\NAZWA UŻYTKOWNIKA\AppData\Roaming\Nowe Gadu-Gadu ( Trzeba będzie zaznaczyć pokazywanie ukrytych plików w opcjach widoku ) [Nowe Gadu Gadu = Gadu Gadu = Gadu Gadu 10 - zależnie od wersji jaką posiadasz ).

W tych folderach są zapisane profile, które możesz usunąć.

Pisałeś jednak o tym, że sprzedajesz komputer. Jeśli już koniecznie musisz go sprzedać z dyskiem to najlepiej będzie, jeśli sformatujesz go przy pomocy wielokrotnego nadpisania…

Polecam kilkakrotne nadpisanie dysku i reinstalację systemu.

@up

Dzięki, ale nie rozumiem, nadpisanie dysku? Mógłbyś wyjaśnić

@up_up

W skrócie Format?

@topic

Sprzedaje komputer znajomej osobie która na pewno nie wie jak odczytać albo przywrócić takie dane, zresztą jak nawet by to zrobiła nie mam tam nic do ukrycia.

http://www.google.pl/#hl=pl&q=trwa%C5%8 … 80&bih=904

Masa tematów na google. Ciężko nam Ci doradzić bo nawet nie wiem jaki masz system…

Jeśli sprzedajesz komputer znajomej osobie, która nie zna się zbytnio na komputerach i nie będzie miała niecnych zamiarów to śmiało możesz sformatować najzwyczajniej dysk i też będzie dobrze. Najlepiej to zrób posługując się przy tym jakimś Live CD bądź innym komputerem (podepniesz dysk i sformatujesz). Pozdrawiam

Mimo wszystko lepiej nadpisać dane.

Jest taki program, który zwie się " Eraser".

Wiecie co… jednak nie sprzedaje znajomym

Będę musiał gdzieś do lombradu czy coś ;s

Walnięcie pełnego formata powino chyba styknąć czy nie? Czy tak jak tu piszecie kombinować programami wym. wyżej?

Kombinuj. Eraser który podał @sunbeam96 powinien załatwić sprawę. U wujka google znajdziesz informacje jak się nim posługiwać. Powodzenia i wszystkiego dobrego.

Zdecydowanie nie. Użyj czegoś do wielokrotnego nadpisania.

Po 1 formatowaniu mnóstwo danych można jeszcze odzyskać.

No widzicie, człowiek uczy się całe życię, dziękuje za odpowiedzi. Użyje tego “Eraser” :smiley:

Pozdrawiam SluPila;)

Nie ma problemu. Od tego jest forum, żeby sobie nawzajem pomagać :wink: Powodzenia i wszystkiego dobrego.