Usunięcie głównego administratora

Witam!

Mam taki problem niewiem czy moge usunąc administartora głównego tego co mi zrobił przy naprawie kompa mam stworzony drugi profil a sie cykam ze coś się stanie.

POMOCY

chodzi Ci o wbudowane konto Administratora :?:

tak

nie można usunąć, a w czym on Ci przeszkadza :?:

Jeżeli twoje konto jest tez administrujące to możesz ale ja radzę pozostawić - na pewno było utworzone przez ta osobę kóra wgrywała system i służy jako 2 konto albo do szybkiego utworzenia nowego konta jeżeli padnie twoje

a czy uważasz że te konto można usunąć :?:

nie radziłby Ci ruszać tego konta bo utracisz profil i wszystko co z nim jest związane / ustawienia, dokumenty itp / co spowoduje “rozwalenie” systemu lub konkretny brak kontroli nad nim.

mam tak samo stwożone takie konto w lapku i po usunięciu nic sie nie dzieje z systemem warunek moje konto też musi byc jako administrator

czyli usunołeś wbudowane konto Administratora :?:

tak ,pozostawiłem tylko ( moje i defaultusera) i system działa mam mały dysk i pozbyłem sie nawet ukrytej partycji serwisowej - odzyskuje system z dysku recovery

W O L F , a w trybie awaryjnym logujesz się na konto administratora i mozesz przeprowadzać wszystkie zmiany w systemie? Konto Administrator, a konto z uprawnieniami administratora to nie to samo.