Usunięcie ikon z Tray-a

Jak usunąć niechciane ikony programów w Tray-u.

wyłączyć z procesów i autostartu?

Ja nie bardzo wiem jak to zrobić.Możesz mi wyjaśnić jak,gdzie co otworzyć?

Nie trzeba wcale usuwać ich z autostartu / procesów. Część z nich może być potrzebna / przydatna użytkownikowi.

W Viście jest takie coś:

Prawy na pasek zadań :arrow: Właściwości :arrow: zakładka Obszar powiadomień :arrow: pole Ikony i przycisk Dostosuj. Tam ustawiasz ikony, które mają się wyświetlać, mają być ukryte i tak dalej :wink:

A one czasem i tak sa upierdliwe i się pojawiają, jak je usunąć na stałe ??

Większość programów ma taka możliwość by nie umieszczać tam ikonek ale co z tymi co takiej możliwości nie maja

to wywal z autostartu z folderu w menu start i w regedit i w local machine i current user…

i na następny raz podawać jaki macie system bo takie coś to dyskryminacja linuxów i maków…

i czemu to jest w dziale na luzie? dział na luzie nie powinien być związany z komputerami, wchodzę sobie żeby od nich odpocząć a tu takie pytania zadają…

Bezpieczniej Windows+R -> msconfig -> Zakładka Uruchamianie -> odptaszkować co zbędne.

niby tak ale nigdy, nawet na początku tego nie używałem :stuck_out_tongue: obsługa rejestru w windowsie się przydaje…

Trzeba jeszcze to umieć, żeby nie spieprzyć, a jak w/w kolega nie wie, jak wyłączyć autostart, to raczej edycja rejestru nie jest tu wskazana :wink: