Usunięcie ikony Sony Ericsson Suite z pulpitu

Witam,w jaki sposób mogę usunąć tą ikonę z pulpitu,gdy zrobię PPM to pokazuję się to co jest na screenie.Chciał bym się tego pozbyć z pulpitu bo tu mi nie jest to potrzebne a nie wiem jak

63373b37887676adm.jpg

SeBoLaS a probowałeś ja ręcznie przenieść i upuścić w koszu ??

Proste i bezbolesne

Usuń w trybie awaryjnym , ewentualnie potraktuj Unlockerem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=59&id=1571

próbowałem,nie a rady

a widzisz tam gdzieś opcję Unlockera po przyciśnięciu PPM ??

Czy pod tą ikoną jest program czy tylko sama ikona?

:slight_smile:

to jest ikona od programu Sony Ericsson PC Suite i program cały czas mam na kompie

spróbuj ją usunąć w trybie awaryjnym albo pobierz program odkurzacz i tam masz możliwość usunięcia zablokowanych plików.

shift+delete

To pobierz i zainstaluj http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=59&id=1571 chyba aż takie trudne nie jest , lub tak jak pisałem

Tym sposobem nie potrzebujesz żadnego programu do usuwania

mareksolak unlockera to ja już mam od bardzo dawna i nim też nie da rady.W trybie awaryjnym też nie da rady

Skoro ikony nie można usunać, przenieść do innego folderu itp., to myślę, że w ustawieniach programu, do którego prowadzi ta ikonka powinna być jakaś opcja odpowiedzialna za włączanie/wyłączanie tej ikony na pulpicie.

nie wiem to to jest coś w rodzaju moje dokumenty na komputerze tylko że to jest od telefonu,a szukałem czy jest coś żeby to wyłączyć i nic nie wiedzę

Złączono Posta : 14.09.2007 (Pią) 19:06

dobra usunąłem cały program i luzz :mrgreen:

Trochę wprowadziłeś mnie w błąd to jest ikona od Sony Ericsson File Manager

ale do rzeczy

Otwórz notatnik i wklej do niego

Windows Registry Editor Version 5.00


[HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{A5110426-177D-4e08-AB3F-785F10B4439C}\ShellFolder]

"Attributes"=hex:34,00,00,a0

zapisz jako plik.reg >> wszystkie pliki >> scal z rejestrem >> restart

Teraz w prawokliku tej ikony mamy - usuń >> klikamy w to >> potwierdzamy >> ikona znika program działa.

czytałem że odinstalowałeś ale podaję rozwiązanie dla potomnych,może ktoś skorzysta.

:smiley:

oki,może komuś rozwiązanie się przyda,na moje temat zamknięty :slight_smile: Dzięki za pomoc