Usunięcie katalogu (chyba sys)

Witam,

mam problem,po dawnej (starej) instalacji na partycji E został mi katalog. Nie mogłem go kiedyś usunąć,więc zmieniłem nazwe i teraz nie pamiętam jak on się nazywał. W katalogu tym są 4 katalogi do których nie mam dostępu. Są to: common files,update,winxp,w2k jak sądzicie co to za katalogi i jak je usunąć?

dzieki za rade,pzdr

A gdzie wczesniej znajdowal sie ten katalog?

cały czas tam gdzie jest,czyli na E,nie moge go usunąć,przenieść,tylko edycja nazwy… :confused: niby nie przeszkadza,ale jednak wkurza

Jaki komunikat wyświetla? Odblokować możesz Unlockerem, usunąć Avengerem.

niczym nie mogę odblokować…i dlatego to jest dziwne:/

Jeżeli chcesz to usunąć, i wiesz ze to niczemu nie zaszkodzi to sciagasz Pocket KillBox.

Uruchamiasz go, a nastepnie w polu Full Path of File to Delete wpisujesz ścieżke na dysku to tego folderu. Zaznaczasz Delete on Reboot i klikasz w czerwony X. Zgadzasz sie na restart i po robocie :wink:

tylko właśnie nie jestem przekonany czy to niczym nie zaszkodzi…dlatego tutaj się zapytałem :slight_smile:

Jak to nie jest folder systemowy, to powinno wszystko grac. Najwyzej format c i instalacja od nowa :mrgreen:

szkoda,że to jest partycja E,a poza tym mam za duzo ważych rzeczy na tej partycji żeby ją usunąć.a z format c skończyłem kilka lat temu :slight_smile: