Usunięcie napisu z avatara

Witam :slight_smile:

Mam pytanie…

Otóż w jaki sposób i za pomocą jakiego programu mógłbym usunąć napis ze zdjęcia/avatara ?

Tutaj przykład:

294e1ad9810a6b89.jpg

Chciałbym ten napis usunąć :slight_smile:

Większość programów do grafiki rastrowej poradzi sobie z usunięciem takiego napisu.

Osobiście polecam GIMPa, bo darmowy i bardzo funkcjonalny.

Najlepiej jak przy usuwaniu napisu będziesz pracował na dużych powiększeniach (rzędu nawet 800%), a efekt będzie dokładniejszy.

Do takich celów najczęściej używa się narzędzia “klonowanie”, choć w tym przypadku starczyłby zwykły pędzelek, ponieważ tło pod napisem nie jest specjalnie skomplikowane.

hehehe :stuck_out_tongue: to moja pierwsza praca w gimpie … niewiem czy ci sie bedzie podobac :stuck_out_tongue:

abcdsg7.jpg

Ona mi nie ma się podobać tylko Tobie. Jak jesteś zadowolony to się cieszę, jak nie to ćwicz dalej i dąż do perfekcji :wink:

Mógłbyś pędzlem Circle Fuzzy np. (09) z białym kolorem poprawić tą poszarpaną część pod szyją :stuck_out_tongue:

Obyvan dzięki,wyszło Ci nieźle poza tą poszarpaną częścia przy szyi :slight_smile:

Dziękuję za pomoc ^^

Jeżeli ktoś ma pomysły jak wykonać to w Photoshopie to z góry wielkie dzięki :slight_smile:

BTW. Jaki polecacie program,który dodałby napis do gifa ? (najlepiej gdyby był to program darmowy)

Sebaqyk zobacz tutaj. Temat podobny wiec powinno pomóc.

dzięki, juz sobie z tym poradziłem :slight_smile:

c08f87bfe5a8acdd.jpg

Ale mam jeszcze jedno pytanie…

darmowy to gimp. Otwierasz gifa dodajesz warstw tekstową piszesz napis i zapisujesz. Koniec

CapIss dzięki :slight_smile: Spróbuję się pobawić i dam znać jak mi poszło :wink: