Usunięcie niektórych postów z ''Zobacz swoje posty''


(esc) #1

W Zobacz swoje posty mam parę takich w których raz się wypowiedziałem i już do nich nie zagladam i tylko mi zaśmiecają zakładkę Zobacz swoje posty - jest taka możliwość żeby je Admin usunął, albo osobiście :?:


(fiesta) #2

Raczej nie ma takiej możliwości bo zobacz swoje posty to zapytanie forumowej wyszukiwarki do bazy forum z prośbą o wyszukanie Twoich postów.


(esc) #3

Myślę, że jest taka możliwość tylko trzeba chcieć, w końcu człowiek taką opcję wymyślił to i może ją zmodyfikować, udoskonalić.


(Rlk120) #4

A myślisz, że człowiek, który to wymyślił będzie ją udoskonalał tylko dla Ciebie ?

Skoro pasuje ona znacznej większości użytkowników, to nie ma sensu zmian.


(esc) #5

a czy ja pisałem, że tylko dla mnie :?: #-o

Było jakieś głosowanie w tej sprawie, że niby pasuje większości (a większość nie zawsze ma racje) - możliwość usunięcia osobiście lub powiadamiając o tym Admina lub Moderatora, wybranego przez siebie tematu z Zobacz swoje posty nie spowoduje jakiejś awarii itp. wręcz przeciwnie spowoduje praktyczniejszy poziom tego forum.

Nikomu nie nakazuje aby usuwał tylko aby miał taką opcję, możliwość.


(system) #6

Niestety nie ma i nie będzie takiej możliwości. Rozwiązanie to jest to niesamowicie niewydajne i wiązałoby się z tworzeniem bardzo złożonych zapytań do bazy. Jeżeli chcesz śledzić, jakieś wybrane wątki to proszę, skorzystaj z opcji "Obserwowane".


(WooQash) #7

To szczerze bym wolał tą opcję zamiast tamtej, szybki skrót u góry strony a nie że latam po swoim profilu jeszcze :wink:


(Ufolec) #8

Zgadza się, dodanie linku "Obserwowane" w górnym pasku byłoby bardzo wygodnym dodatkiem :slight_smile: wówczas wyglądałoby to tak:

Twoje konto (0 nowych wiadomości) • ObserwowaneZobacz swoje posty

:wink:

-- Dodane 04.09.2009 (Pt) 12:43 --

reflektuje ktoś ten pomysł ? ? czy po prostu "temat wymarł", "dajcie wy nam święty spokój"? :wink: