Usunięcie partycji

witam,jestem tu pierwszy raz,więc nie złoście się na mnie,mam problem potzrebuję zlikwidować jedną partycję na dysku,by jednocześnie powiększyć główną partytcję, bo mam tam bardzo mało miejsca,może mi ktoś pomoże .

z góry dzięki

Partycję usuniesz w:

Panel sterowania -->> narzędzia addministracyjne -->> zarządzanie komputerem -->>Zarządzanie Dyskami

Najlepszym menedzerem do tego typu spraw jest Partition Magic 8 niestety jest Płatny :*

dobrym i prostym programem do modyfikacji partycji jest PARTITION MAGIC

dzięki,ale jak to zrobić

Partition Logic jest darmowym programem przeznaczonym do partycjonowania i zarządzania dyskami twardymi. Aplikacja potrafi tworzyć, usuwać, formatować, defragmentować, zmieniać rozmiar, przenosić i zmieniać parametry partycji, a nawet kopiować zawartość partycji z jednego dysku na drugi

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=59&id=1687

:slight_smile:

Tylko, że ten MAGIC jest płatny.

Złączono Posta : 15.08.2006 (Wto) 19:00

Jak go już masz to po prostu dołącz do za małej partycji następną - najlepiej jak będzie to partycja zaraz po niej.

Tej operacji dokonasz za pomoca programu Paragon Partition manager, pełna wersja tego programu dostępna była w Komputer Świecie nr. 8/2006 , ten numer powinien byc dostepny w internetowym sklepiku KŚ ;]

Albo poczytaj o programie diskpart na stronach Mikroszoftu, Ale to dla zaawansowanych.