Usunięcie plików

Witam na dwóch partycjach nie systemowych miałem takie dziwne folder ciąg cyfr i liczb a w środku amd64 i i386 doszłem do wniosku ze to zrobiło się przy stawianiu systemów i ten na jednej z partycji był starszy więc postanowiłem go usunąć i tu pojawił się problem ni jak nie chciało się to wyrzucić , postanowiłem uzyc więc unlockera wyrzucił mi to do kosza ale potem nie chicało z kosz więc znowu unlocker wiekszośc usunął lecz nie wszystko potem zostały jakieś dwa foldery d15 17 coś takiego i jak go kasowałem to zmieniał liczbe i powastawał nowy , cclenaer postanowiłem więc opróznić kosz i teraz te fodery są niewidoczne ale ciągle są jak daje opróznij kosz to pyta sie czy usunąć dwa elementy daje tak i wtedy wyskakuje błąd usuwania ,nie można usunąć folderu De21:odmowa dostępu sprawdz czy dysk nie jest zapełniony lub chroniony przed zapisem oraz czy plik nie jest aktualnie używany , unlocker juz nic nie widzi w koszu co robić ? Prz wrzuceniu jakiegoś pliku do kosza i próbie usuniecia pojawiły się teraz trzy elementy w koszu które nie chcą się usunąć wygląda to tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7f … 311a6.html

Teraz jak biorę opróznij kosz to znowu błąd otwiera sie unlocker daje delete niby ok ale one znowu sie pojawiaja tylko De i liczby rosną np po kilku razach teraz jest De 26 i De 27 . Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie , przywrócić też się nie da lokalizacja oryginalna E recylcler

[Brak praw do pliku lub folderu NTFS](http://www.fixitpc.pl/topic/50-kasowanie-nieusuwalnych-plikow-i-folderow/page view findpost p 247)

Nie mogę tego zrobić z tymi dwoma folderami w koszu po kliknięciu własciwości dalej mam tylko opcję ogólne tak jak w tym linku z pierwszego postu nic sie nie zmieniło , na inne foldery to działa pojawiają się te dodatkowe opcje ale nie na te

Nie mam na partycji C w RECYCLER takich plików nie mam

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e91 … 36383.html

na partycji E są ale De 31 i 32 daje screna ale jak klinę włąsciwości to też nie mam tych opcji ale we właściwosciach podje że to nie jest 31 i 32 tylko właśnie 29 i 30 , nie wiem czy jasno to wyraziłem

Przeskanuj malwarebytes, po uprzedniej aktualizacji bazy wirusów. Jak coś znajdzie daj log. Uruchom ponownie komputer, wtedy spróbuj usunąć foldery.

Spróbuj usunąć przy pomocy wiersza polecenia:

Wszystkie programy -> Akcesoria -> Wiersz polecenia

Wpisz komendy i zatwierdź enterem.

rd /s /q c:\recycler

lub:

DEL “\?\ tutaj wklej ścieżkę dostępu do pliku

RD “\?\ tutaj wklej ścieżkę dostępu do folderu

Mialem coś podobnego z combofiksa. Trafiłem na poradę, żeby we właściwościach odfajkować ‘tylko do odczytu’ przeciągnąć do folderu dokumentów udostęnionych. Tam kliknąlem usuń, i poszło precz. Kosz też na chwilę wyłączylem, potem włączylem i było czysto, a system po unlockerze wtedy zawiesił się.

rd /s /q e:\recycler dałem tak i wyskoczyło DE 31 , de32 odmowa dostępu

Przeczyść komputer ccleaner, jeśli nie pomoże ściągnij otl

Wklej:

Kliknij wykonaj skrypt.

NIC nie popsuje , a te foldery z kosza na c też wtedy się usuną ? bo one są jakoś powiązane własnie z tymi na e

Możesz również użyć usbfix (on usuwa zawartość kosza), kliknij deletion (zmień nazwy folderów muza / muzyka, jeśli takowe posiadasz).

Próbowałeś wyłączyć przenoszenie plików do kosza ?

:Files

E:\recycler*

:Commands

[EMPTYTEMP]

zrobiłem to ale dalej pozostał w koszu na partycji e folder S-1-5-21-1202660629-1229272821-682003330-1003 teraz ten folder jest jeszcze z wykrzyknikem czerwonym a w nim de31 i de 32 , ale znikneły te z kosza na c co były na pulpicie one mi najbardziej przeszkadzały ,

info z otl http://wklej.org/id/681504/

da się coś zrobic jeszcze z tymi na partycji e

posprzątać otelem ?

Wklej w wierszu polecenia takie komendy:

RD “\?\E:\recycler\S-1-5-21-1202660629-1229272821-682003330-1003\De32”

RD “\?\E:\recycler\S-1-5-21-1202660629-1229272821-682003330-1003\De31”

Opcja sprzątaj usuwa otl’a z dysku (użyj jej bo on też nie dał rady). Uruchom komputer z płyty instalacyjnej windows’a / dowolnego systemu live cd. Po czym spróbuj usunąć felerny folder z niej. Dla konsoli odzyskiwania będzie to komenda:

del e:\recycler\*

Następnie

del c:\recycler\*

Możesz również spróbować opcji naprawy systemu z menu pojawiającym się gdy podczas uruchamiania systemu przytrzymasz f8.

Spróbuj również usunąć folder z poziomu trybu awaryjnego (jest w w/w menu)

a jakbym odprzątnął i sformatował partycję E nic nie da?

Format to ostateczność :slight_smile:

odmowa dostepu

Uruchomić z płyty i co dalej ? można tak bardziej prosto i po koli co potem

Będą opcje w stylu zainstaluj / napraw. Masz wybrać napraw, pojawi się taka konsola i tam masz to wpisać :slight_smile: