Usuniecie pliku zdalnego z serwera FTP

Hej,

Co może oznaczać tylko jedno - że plik ma nieco inną nazwę - być może znak ten wygląda jak apostrof, ale naprawdę jest to inny znak specjalny. Przesyłając do folderu plik o dokładnie tej samej nazwie zawsze otrzymamy informację z prośbą o potwierdzenie dalszego działania. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dimatheus zrobilem tak, ze utworzylem sobie na dysku plik o nazwie takiej jak mam na serwerze czyli 14'.txt i chcialem przeniesc nastepnie ten plik za pomoca total commander z dysku na serwer i probowalem go przeslac i pojawilo mi sie cos takiego jak widac na screenie: Screen

Po zaakceptowaniu przenioslo mi plik na serwer nadpisujac rzekomo juz ten istniejacy ale tym samym utworzyl sie nowy plik z nazwa 14’.txt , ktory moge bez zadnego problemu skasowac i zmienic mu nazwe itd. Tamten plik nadal nie da sie skasowac. Masz jakis pomysl ?

Hej,

To już w ogóle fajnie pokręcone, że pyta o zastąpienie, a na dobrą sprawę tworzy nieco inny plik, z którym nie ma problemu. Wszystko zatem wskazuje, że usunięcie tego pliku z serwera nie będzie możliwe normalnymi sposobami.

Wszystkie chyba się skończyły… :expressionless: Chociaż… Można by spróbować przekopiować wszystkie pliki na dysk lokalny, następnie usunąć cały folder comments, ponownie go utworzyć i przenieść do niego pliki. Pytanie tylko, czy plik ten nie zablokuje możliwości usunięcia folderu…

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dimatheus probowalem juz usunac folder comments z plikami jednak wszystkie pliki sie usunely zostal tylko w tym folderze jeden plik 14'.txt , ktory niechce sie dac usunac :frowning: No ale coz, bede musial sie do niego przyzwyczaic.

Hej,

Chyba nie zostanie nic innego, jak tak właśnie zrobić…

Pozdrawiam,

Dimatheus