Usunięcie reklam w TVP VOD


Witam!
TVP coś zmieniło (interfejs i funkcjonalność) swojej usługi streaming’owej. No interfejs na plus, ale funkcjonalność niekoniecznie.

Używam AdGuard’a i zaczął się pojawiać taki komunikat, jak na zrzucie ekranu. No dobra, wyłączę… OK, 4 reklamy video przed materiałem. Koniec, material leci. Po 10 min co?? znów 3 reklamy video. Noi tak do końca!

Jakieś filtry do AdGuard’a, bo tego używam? Z góry dzięki :slight_smile:

Jeśli nie ma teraz takiej możliwości, to czy Strefa ABO likwiduje reklamy?

Może AdGuard ma konto testowe w portalu i wtedy wystarczy zgłosić im błąd:

https://github.com/AdguardTeam/AdguardFilters#report-issues

Jak nie mają to szukaj zawczasu wideo darmowego w tym VOD z problematycznymi reklamami i komunikatem „wykryto blokowanie reklam”.

Już zaczęło działać. Już nie wykrywa AdBlocka i materiały się wczytują od razu. Czyżby uaktualniono filtry?

Tak, to filtry uaktualniono. Wiem, bo pod Windowsem 11 zaczęło samo z siebie działać. No OK, odpaliłem Kubuntu 22.04 i co? Nadal blokuje, więc sprawdziłem aktualizację filtrów i basta! koniec z wykrywaniem!

Nie, żebym się czepiał, ale właściwie to chyba nie warto usuwać tych reklam.
Są najlepszym materiałem na TVP.

Ja czasami włączam Polskie radio w aucie. Niekiedy teksty jakie tam idą są tak zabawne, że biją dowolny kabaret. A najlepsze jest to, że oni tak na serio.

Gorzej jak to same reklamy spożywcze np. Piątnicy no bo skąd.

Na PC działa.
Szkoda, że w aplikacji mobilnej nie da się usunąć.
Jest niby jakiś AdGuard DNS. Ustawiłem, ale raz działa, raz nie. Poza tym, blokuje nawet logowanie do niektórych usług. Co myślicie o blokowaniu reklam przez DNS? Warto się w to bawić?

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.