Usunięcie sterowników myszki

(Bartek4) #1

Witam. Chicałbym otrzymać od was pomoc. Otóż moja myszka Logitech z niewidzialną optyką nie działa na moim komputerze (laptopie) z nie wiadomych przyczyn. Sprawdzałem na innym komputerze (też laptopie) i działała normalnie, a u mnie nie. Chicałem odinstalować od niej sterowniki, lecz w ogóle nie ma innych myszy prócz smart-pad PS/2. Taki sam problem mam z kartą SDHC tylko w tym przypadku w urządzeniach przenośnych jest przy niej wykrzyknik. Pomogłby ktoś? Z góry dzięki!

(michq) #2

Z pomocą tego poradnika wyświetl ukryte/nieaktywne urządzenia w menedżerze urządzeń. Następnie poszukaj sterownika od swojej myszki i go usuń. Jak podłączasz urządzenie pod USB 3.0, a masz dostępne porty 2.0, to podłącz pod 2.0.

A i tak przy okazji. Mysz optyczna (diodowa), to jest ta, która “świeci” a laserowa to ta, która nie świeci. :slight_smile:

(Bartek4) #3

Pod myszką gdzie powinien być owy ,laser, jest napis Invisibly Optic ale to nie wazne nie moge znalezc swoich sterownikow.

(michq) #4

Pod jakimi kategoriami szukałeś sterowników? Na pewno włączyłeś pokazywanie wszystkich sterowników?

(Bartek4) #5

Samsung RV515 pod wszystkimi szukałem sterowników ale nie znalazłem z włączoną opcją. Zauwazyłem też, że w dziale urządzenia interfejsu HID czasami sa 4 ,woluminy, a czasami jest tylko 1. W dziale mysz tak samo czasami sie znajduje tylko touchpad ale też mysz zgodna z HID.

(michq) #6

Podaj identyfikatory sprzętu, przy którym jest wykrzyknik. Usuń sterownik od “mysz zgodna z HID”.