Usunięcie strony z autowyszukiwania w firefox

witam sprawa wygada następująco : wpisuje sobie w adresie stron pierwsze litery i program pokazuje mi podpowiedzi stron które pasują do wpisanej frazy. Chciałbym się pozbyć konkretnej trony która się ukazuje po wpisaniu tych liter.

naughty boy [-X

krok 1

ctrl + h i po lewej pokazuje się historia odwiedzanych stron >>> wybierasz dziś > i kasujesz wszystko czego tam nie powinno być

krok 2

narzędzia>opcje>prywatność> kasuj pojedyncze ciasteczka (tutaj skasuj wszystko jak leci)

poniżej pasek adresu> wybierasz opcje “zakładkach” lub “nie podpowiadaj”

następnym razem jak nie chcesz śladów zostawiać to użyj “trybu prywatnego”

klikasz w pomarańczowy prostokąt FireFox na górze po lewej str > przejdź do trybu prywatnego

spoko o trybie prywatnym wiem. To kest prosba mojej dziewczyny ktora denerwuje jak wchopdzi na facebooka i wpisujac literke F odrazu jej znajduje osobe ktorej nie chce juz profilu miec :))

strone ktora chcial bym wywalic byla odwiedzana dawno wiec to nie jest z dzisiaj wiec pierwszy krok jest chyba nieuzyteczny…

krok drugi taki sredni chyba bo chcialbym zeby te opcje zostaly i wyszukiwalo mi po historii tyle tylko tej konkretnej strony tam bym nie chcial miec

Nie używam obecnie FF, ale z tego co pamiętam chyba wystarczy otworzyć Historię, wyszukać dany adres i po prostu go skasować :slight_smile:

Ja to robię inaczej i chyba prościej.

Wpisz pierwsze litery tej strony i jak wyskoczą podpowiedzi nakieruj myszką na “niechcianą” podpowiedź i jak się podświetli wciśnij DEL na klawiaturze u mnie to działa na FF 11.