Usunięcie tematu bo był starszy, a do starszego zakaz wstępu

Założyłem temat: viewtopic.php?f=21&t=304603

został on przeniesiony do kosza ponieważ był starszy taki. Napisałem więc w starszym i nazwano mnie archelogiem viewtopic.php?f=21&t=305180#p2022918 oraz wyrzucono posty do kosza…

Nie był to wcale też temat stary: viewtopic.php?f=2&t=271342

Zauważyłem też że jeśli ktoś sie o coś zapyta (chodzi tu o rzeczy które ciężko znaleźć lub o których mowy nie było przynajmniej w polskich googlach) to odsyła sie go do googli, a jeśli użyje szukajki i dopisze coś w temacie starszym to nazywa sie go archeologiem. Więc w końcu po co jest forum? odnośnie wszystkiego można odesłać do googli.

Forum jest po to żeby poradzić sobie z niecodziennymi problemami osoby które są obeznane w temacie pomagają tym które są w nim laikami. Ale któryś z kolei identyczny jak inne temat zrobiłby na forum chaos i wyszukiwarka byłaby bez sensu. Po co jest 20 temat to czy to jak już kilka było wg mnie zakładanie takich tematów jest bezsensowne. Skoro jest taki sam temat to go przeczytaj a nie dopisuj się do niego bez sensownie …

koszalek ,

Zamiast zakładać tu kolejny temat, należałoby wcześniej wysłać PW z zapytaniem - DLACZEGO ? - w tym wypadku do mnie, bowiem to ja usunąłem Twój temat viewtopic.php?f=21&t=304603.

Przy przeniesieniu tematu do kosza wskazałem Ci temat, który już wcześniej został Ci podany przez Usera Spectator , który wie jak korzystać z narzędzia Szukaj. :slight_smile:

Rodzaj Twoich pytań w temacie nie wskazywał na szczególny problem, stąd we wskazanym temacie miałeś wszystkie odpowiedzi na swoje pytania - zbędne było więc powielanie pytań, na które uzyskałbyś te same odpowiedzi.

Rozumiem że najpierw trzeba poszukać i jak nie ma nigdzie odpowiedzi to sie zapytać dopiero, tym razem mi umknęło. Przepraszam, temat już był i nie zdziwiło mnie usunięcie tematu do kosza gdy sie dowiedziałem że taki już był. Więc dopisałem sie do niego.

Oczywiście przeczytałem, dopisałem do niego to czego w nim NIE było.

Wg mnie skoro jest już starszy taki temat to lepiej dołączyć sie do niego niż zaśmiecać forum nowym. To też dobrze świadczy o człowieku- że użył szukajki (tym razem temat znaleziono za mnie).

Bardzo dobrze rozumiem, nie zauważyłem starszego tematu i należało ten usunąć. Zawsze najpierw szukam, ale wtedy mi ten temat umknął. Jedyne czego nie rozumiem to to dlaczego usunięto posty które dopisałem do tego starszego tematu… Archeologia- ale po co zaśmiecać forum nowymi tematami? No i w tamtym nie było poruszone to o co sie zapytałem dopisując nowe posty (dlatego też je dopisałem).

koszalek , być może był to błąd moderatora :wink:

systemy się mylą, wiec ludzie tez mają prawo :stuck_out_tongue:

Dyskusja OT --> Śmietnik.

Nieprawda. Nie odsyłamy do :google:

A jeśli chodzi o “archeologię” to proponuję skontaktować się przez PW z JNJN, bo nie widzę tutaj żadnego naruszenia regulaminu. Może moderator po prostu się pomylił i zaznaczył zbyt dużo postów do wyodrębnienia.