Usunięcie weryfiakcji maszyny The SIMS 3

Zakupiłem niedawno grę The Sims 3. Jako iż używam 2 komputerów, zainstalowałem je na jednym a potem na drugim. pograłem na pierwszym, lecz po tem musiałem wejść na drugiego. więc wchodzę na niego, lecz pisze mi że licencja wygasła. Pomóżcie ;/

1 licencja - 1 komputer. Jedyne co może pomóc to support. Zadzwoń tam, powiedz co zrobiłeś. Może się uda wyjaśnić i dostaniesz nowy klucz. A może się nie uda i lipa :smiley:

No to dziwne bo gdzieś wyczytałem że licencja jest do 5 komputerów

Przeniesione z działu Problemy z oprogramowaniem.

kajetan r uzupełnij powżyszy post o polskie znaki diakrytyczne (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż). W przeciwnym razie temat trafi do kosza.

Pomóżcie proszę, chciałbym tą licencję z tamtego komputera przenieść na stałe na drugi. :frowning:

Może jak odinstaluję grę na starym komputerze to licencja się przeniesie?

Z tego co się orientuje to w przypadku SIMS’ów 3 grę przypisujesz do konta na Origin. Wystarczy, że na drugim komputerze zalogujesz się na tym samym koncie gdzie są SIMS’y, ale niestety na pierwszym komputerze już nie pograsz jak ktoś zaloguje się na drugim kompie.

Na tyle mądry też jestem, ale gdy uruchamiam grę już przez launchera Simsów to potem wyskakuje błąd.

W takim wypadku polecam skontaktować się z supportem EA.