Usunięcie Windows Mail itp

Witam. Mam dość duży problem, ponieważ mój dysk główny jest cały zapełniony a ja potrzebuję trochę miejsca. Kiedyś zainstalowałam sobie pakiet Windows Live, Mail, Journal i coś tam jeszcze. Chciałabym to w jakiś sposób usunąć (zależy mi na nie formatowaniu dysku, bo zbyt dużo roboty jest potem z przywracaniem danych itd). Czy takowy sposób istnieje? Pomocy! Te pakiety zajmują w sumie chyba z 1,5 GB miejsca, a jak dla mojego mini dysku c (19,5 GB) to baardzo dużo. Z góry dzięki za pomoc.

Wiesz, myślę, że usunięcie programów usługi Windows Live nie jest żadnym problemem. Są, jak każdy program, w aplecie panelu sterowania Programy i funkcje. Pozostałych programów nie kojarzę, ale też powinny tam być. Jeżeli nie o to chodziło, to wytłumacz, bo mało to jasne. :lol:

Jest program Windowa Mail, Windows Journal. Można je pobrać ze strony chyba MSN, ni pamiętam. To taki Microsoft Outlook, tylko, że Windowsowy a ten Journal to w zasadzie nawet nie wiem do czego to służy, bo nie używałam ale usunąć nie mogę.

Ja radzę dodatkowo przeczyścić system programami:

CCleaner - CCleaner,Program,Windows,13061.html

Odkurzacz - Odkurzacz,Program,Windows,12322.html

Oraz dodatkowo przeskanuj system programem, ComboFix.

Zamieść loga na serwisie wklej.to, jeśli się nie znasz nie próbuj używać skryptów, mogą przy nie umiejętnym użytkowaniu uszkodzić system!

Nie używaj Combofixa ! Tylko w wypadku wyrażnego zalecenia kogoś z Bezpieczeństwa.Już raczej Malwarebytes-Antimalware,po aktualizacji.Windows Maila nie usuniesz,to integralna część systemu,możesz go tylko nie konfigurować.

Jak integralna część systemu jak wcześniej jej nie byo tlyko ja głupia ją zainstalowałam? ;>

Dodane 02.01.2011 (N) 23:41

dziękuję bardzo za pomoc zwolniło się z 1,5 gb miejsca ;))

http://forum.idg.pl/usuniecie-windows-mail-t148864.html Pewnie płyta instalacyjna była modyfikowana vLitem.

Jaka płyta instalacyjna? ;>