Usunięcie xp i zainstalowanie 7 z danymi xp

siema mam pytanie mam xp i chcę zainstalować 7 i czy da się jakoś zrobić żeby usunęło mi tylko xp a resztę danych by się przypisało do 7

Wykonać uaktualnienie do Windows 7

Jeśli chodzi Ci o ustawienia i zainstalowane programy to musisz wszystko ustawiać i instalować od początku. Pliki XP (Program Files, Windows, Documents and Settings) przeniesione zostaną do folderu Windows.Old podczas instalacji Win7.

Ciekawe co masz na myśli pisząc"reszta danych". Programy wymagające instalacji trzeba będzie instalować na nowo. Pliki muzyczne, graficzne czy programy nie wymagające instalacji i będące na innej partycji niż instalowany Windows będą mogły być używane.

Windows 7 instaluje się na czystej partycji,sformatowanej,bo mogą być problemy.Czy nie mylimy tematu z Vistą.? W niej jest Windows.old. http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … -windows-7

nie chodzi mi o to że mam 2 dyski jeden 110gb a drugi 40gb i ten 40 gb mam praktycznie pusty są tak tylko 2 gry i jak bym je usuną to dało by zainstalować 7 i zachować gry przeglądarkę wraz z loginami i hasłami itp. na tym 110gb bo na nim mam jeszcze win xp na 110gb

Masz raczej 1 dysk a 2 partycje:P

Możesz wgrać na tą partycję 40 gb system ale taka wielkośc to tylko pod system + sterowniki

instalując na niej oprogramowanie szybko ja zapełnisz:)

Przeglądarkę musisz ponownie zainstalować,gry też

ale możesz wykonać backup plików przeglądarki i potem sobie przywrócić programem MozBackup

jeśli Mozilla Fireox:P

jeśli inne to nie wiem

W google chrome można chyba w sieci zapisać na serwerze google

Zmień rozmiar partycji /wg.Ciebie-dysków /za pomocą http://www.dobreprogramy.pl/EASEUS-Part … 12861.html i pozostaw XP,partycję D powiększ do 50 GB i na niej zainstaluj Win7,ewentualnie utwórz trzecią na dane i gry.Chodzi o to,że możesz nie znależć sterowników do Win7,najpierw go przetestuj-nie znam parametrów Twojego komputera.Ten 40GB może nie być pusty.Kliknij Narzedzia /Opcje folderów /Widok /Pokaż ukryte pliki i foldery…zobacz co tam jest oprócz tych gier

na 40 gb mam tylko te gry nic po za tym

Dodane 02.01.2011 (N) 17:03

ok ale ja nie mam płyty z 7 mam to na kompie

Zaraz jak admin przyjdzie to wywali temat… bo wygląda na to że chcesz zainstalować nie legalny windows 7 ;]

– Dodane 02.01.2011 (N) 17:03 –

ok ale ja nie mam płyty z 7 mam to na kompie To znaczy,że masz program instalacyjny Win7…w jakiej formie.Normalna instalka Obraz,Partycja Recovery.Możesz go nagrać na DVD.

Nie ma raczej partycji recovery z 7 bo ma xp:P

Ma pewnie obraz płyty :stuck_out_tongue:

który może sobie nagrać ale pewnie jest nie oryginalny:P

ciekawe czy ma oryginalny klucz :smiley:

ma oryginalny z *********.org

Dodane 02.01.2011 (N) 17:30

kluczyk w sensie

tam jest obraz iso i nie wiem czy da się to jakoś zrobić żeby nie usuwać programów przeglondarki i loginów .itp

Wobec tego temat do zamknięcia … nie pomagamy piratom !!

taki jest regulamin serwisu i musimy go przestrzegać …