Usunienta ukryta partycja w laptopie

usunołem ukrytą partycje w laptopie na której były program windows 7 bo nie mogłem z niej cofnąć systemu i wgrałem system na nowo z płytki z windowsem 7 , no i chciął bym się zapytać czy jest możliwość zrobienia na powrót tej ukrytej partycji na laptopie toshiba satelite w warunkach domowych , że by laptop był jak ze sklepu

Taki jak ze sklepu to nie będzie,pozbawiony został aplikacji firmowych.Ale backup sytemu możesz zrobić.

Jesli chodzi o programy toshiba to posciagałem je ze stronki , a w razie czego jak zrobic kopie zapasowa ze by działała tak jak tamta od toshiby w sensie że by działąła nawet z płyty . Ze bym nie musial w razie w instalowac wszystkich programow do laptopa od nowa , bo to jest makabra , jest ich strasznie durzo. Dzieki jak co

Jak już zainstalujesz to co jest Tobie potrzebne i skonfigurujesz system, możesz otworzyć:

Panel sterowania > kopia zapasowa i wykonać pełną kopię zapasową lub z menu po lewej stronie wybrać Utwórz obraz systemu i go nagrać na nośniku zewnętrznym. Obie rzeczy służą do przywracania systemu.

aha . dzieki . chodz to wiedzialem .a z ta kopia troche lipa bo durzo zajmuje