Usunięta historia

Witam. Usunąłem historię Opery przez CCleaner, niestety, miałem tam ważne strony, można ją jakoś odzyskać?

Jaki system operacyjny ? Wlaczone przywracanie systemu ? (Nie przywracaj, pytam poniekad w innym celu)

odzyskanie-historii-przegladania-tron-internetowych-t327374.html

Gdy ma się konto Gmail, to włącza się stronę google, wpisuje beleco i enter. Gdy się otworzą stronki, po prawej jest u góry kółko zębate. Ustawienie wyszukiwania. Na dole jest taki zapis, że swoją “historię wyszukiwania” możesz wyłączyć. Dlatego w cudzysłowie te dwa wyrazy, bo są na niebiesko i to jest link do historii wyszukiwania. Wyświetli się adres maila i trzeba wpisać hasło pocztowe. Wtedy masz dostęp do swojej historii wyszukiwania, odkąd masz konto google, albo tylko gmaila. Ja mam ponad pięć lat historii, mimo reinstalacji dwa i pół roku temu. Google nie zapomina. Można nie chcieć historii, usunąć i wyłączyć. Od przeglądarki to nie zależy. Od czyszczenia ciasteczek i tam jakichś historii przeglądania w przeglądarkach, czyszczenia systemu, to nie zależy. Google pamięta i czuwa. Sprawdź, czy nie byłeś zalogowany na google z aktualnego emaila, choćby to była interia. Zawsze jest się zalogowanym na poczcie, potem przegląda.

Pozdrawiam.