Usunięta historia

Witam. Czy jest możliwość przywrócenia historii przeglądania, która została usunięta ponad tydzień temu?

Możesz próbować przywrócić pliki, w którym przeglądarka zapisuje historię przeglądania i podstawić go ręcznie w oryginalnej lokalizacji. Pytanie natomiast czy ten plik uda się przywrócić, bo w ciągu tygodnia np. na dysku SSD mogło dość do tylu operacji, że szanse będą niemal zerowe. Druga sprawa to czy zależy ci faktycznie na przywróceniu historii przeglądania czy ulubionych zakładek/adresów stron zapisanych w przeglądarce WWW, bo np. taki Firefox cyklicznie wykonuje kopię bezpieczeństwa ulubionych zakładek oraz oferuje możliwość ich łatwego przywrócenia.

Zależy mi na historii przeglądania. Próbowałem przywrócić pliki do poprzedniej wersji jednak nie istnieje żadna. Punktów przywrócenia systemu z tamtego okresu nie ma. Kolejne pytanie nasuwa się czy jest możliwe w ogóle odnalezienie historii co do danego dnia i godziny czy jednak tylko ogólne informacje o odwiedzonych stronach? Pytanie dotyczy przeglądarki Google chrome

Druga sprawa czy w związku z codziennym graniem po kilka godzin mogło dojść do wielu zmian na tym dysku SSD?

Dostałeś już odpowiedzi dokładnie na te pytania, powyżej :slight_smile:

Rozumiem, jednak nie jestem na tyle zaawansowany z powodu wieku w kwestii informatyki, żeby rozumieć czy takie gry mogą wprowadzać duże zmiany na dysku :slight_smile:

Jeżeli to są nowe steamowe gry z częstymi, obowiązkowymi aktualizacjami i dużymi save’ami, to użycie dysku pod zapis może być zdumiewająco wysokie.

Chodzi chyba o gre Metin, ponieważ wnuk często w nią gra

Przepraszam, czy mógłby ktoś powidzieć czy ten Metin wprowadza duże zmiany na dysku :slight_smile: