Usunięte ikonki gier

Witam, ostatnio przeniosłam sobie ikonki gier na pulpit a potem je nieuważnie wyrzuciłam do kosza, po czym opróżniłam go. Teraz nie mam dostępu do gier. Jak to naprawić? ;\

chodzi o gry które są w systemie tak ? jaki system (Windows)

dawno je wyrzuciłaś > przywróć system do któregoś tam dnia przed wyrzuceniem

tu jak się to robi jeśli masz Windows 7 http://www.porady.org/przywracanie-systemu-windows-7/

Utwórz ponownie :wink:

no to sobie zawaliłam. Własnie dzisiaj usuwałam wszystkie punkty przywracania -.-

a ikonki wywalałam dzisiaj

a w menu start> wszystkie programy>Games ich nie ma ? :slight_smile:

bo jak są to tylko prawy myszy >wyślij do >pulpit utwórz skrót

Są tylko dwie spośród…*sprawdza* spośród sześciu

nie wiem czy dobrze zrozumiałem jeszcze raz chodzi, o gry te co są w Windows ?

czy własne wgrywane ? bo jak twoje to znajdź gdzie jest gra zainstalowana prawdopodobnie

(powinny być też w menu start> wszystkie programy ) C>Program files >wchodzę do folderu z grą szukam ikonki z exe (aplikacja)

prawy myszy >wyślij do >pulpit utwórz skrót

To sa własne wgrywane ale nie ma tam żadnych ‘exów’ ;|

ok jak wejdziesz do folderu z grą widzisz ikonkę - taką jak była na pulpicie

tam gdzie Typ pisze Aplikacja i to jest to > prawy myszy >wyślij do >pulpit utwórz skrót

dla pewności czy to ta “ikona uruchamia” grę kliknij sobie tą ikonkę prawym myszy >właściwości i tam zobaczysz czy jest napis Aplikacja (exe) :slight_smile:

powinny być też w menu start >wszystkie programy >szukasz nazwy gry - czasami jest nazwa firmy która grę wyprodukowała >klikasz na to i tam powinna być ikona

taka jak była na pulpicie i wtedy > prawy myszy >wyślij do >pulpit utwórz skrót - jak chcesz być pewna najpierw kliknij na nią i zobaczysz czy uruchamia grę

myślę że teraz dobrze wytłumaczyłem :slight_smile:

Wiem, o co ci chodziło. I mówię, że tamnic nie ma.

Zawsze jak coś przenoszę to się kopiuje, a ikonki chciałam skopiować, to się przeniosły ;\

czyli co ? usunęłaś sobie te pliki ? :o nie rozumiem !

jak się kopiuje to przenosi na pulpit ale w folderze zostaje

a punkty przywracania usunęłaś wszystkie ? bo np:CCleaner zostawia ostatni

TAK. usunęłam plik gry włączający ją

ja je usuwałam ręcznie,