Usunięte konto email uniemożliwia dostęp do Facebooka

Witam.Mam problem z dostępem do konta na Facebooku.Onet usunął mi konto email do którego było przypisane konto na Facebooku a nazwy użytkownika konta pomocniczego nie pamiętam.Numer telefonu który miałem wpisany na profilu jest już nie aktualny.
Oto czego próbowałem:

  • formularz na fb z dowodem tożsamości (w odpowiedzi otrzymałem odmowę pomocy ponieważ wysłałem Angielskie prawo jazdy gdzie był inny adres niż na profilu).Spróbowałem ponownie wysyłając odpowiednie dokumenty tożsamości lecz bez odpowiedzi.
    -Pisałem do Onet o odzyskanie konta ale się na mnie wypieli regulaminem i nie ma możliwości odzyskać.
    Jakieś pomysły?

załóż konto jeszcze raz, w sensie na onecie a nie fb i powinno wszystko działać

Nie mogę założyć na taką samą nazwę użytkownika ponieważ jak napisał Onet, konto znajduje się w karencji.Dlatego jest to takie skomplikowane

Są tylko dwie możliwe ścieżki
FB oraz email

dla emaila możesz poczekać aż czas karencji minie i zarejestrować je ponownie
albo próbować aby przywrócili tobie sam adres bez zawartości. Nie napisałeś dlaczego onet usuną Tobie konto więc nie wiadomo na co się powołać

dla Fb masz drogę jeżeli konto zostało zhackowane lub pewnie ten forumlarz co wysłałeś.

z RODO masz prawo do dostępu do danych oraz korekty ale nie podałeś dlaczego zostało usunięte twoje konto z onetu. Do FB spróbuj napisać jeszcze raz, pewnie mają jakiś czas określony na odpowiedź 30 dni zgaduje

Onet usunął mi konto ze względu na nie logowanie się regularnie co mają w regulaminie.Bedę próbował odzyskać konto bez zawartości i będę pisał do Facebooka. Dziękuję za zainteresowanie moją sprawą i pomocą