Usunięte Konto Gadu-Gadu

Nie będę się rozpisywał… Powiem krótko… Swego czasu moja żona korzystała z mojego konta GG na innym komputerze… Po zakończonej dyskusji postanowiła usunąć numer użytkownika z pamięci owego komputera, jednakże z uwagi na fakt iż nie ma zbytniego pojęcia o komputerach - zamiast wejść w Gadu-Gadu - Użytkownik - Usuń … Weszła w opcje Gadu-Gadu - Ustawienia - Usuń… Potem przepisała kod podany przez serwer GG i tym sposobem - oczywiście - Usunęła moje konto…Mimo prób logowania sie do serwera po tej operacji - oczywiście serwer odrzucał hasło… Pytanie moje jest następujące… Czy ktoś z was zna może skuteczny sposób odzyskania konta ??? Moje publiczne dane znikły z serwera, nie pomaga opcja Przypomnij Hasło, twórcy programu nie odpowiadają na Mail-e i skończyły mi sie pomysły… Może ktoś z was będzie w stanie pomóc mi w tej sprawie… (choć nie oczekuję cudów… ani też odpowiedzi "ZAŁÓŻ SOBIE NOWE KONTO)… Pozdrowionka

P.s. Nie musieliście tego robić… :!:

Prawdopodobnie po usunieciu konta ktos inny przejal twoj numer i teraz sobie na nim GADA :?

pewnie i tak nigdy ci nie odpisza :wink:

nie wstawiaj podwójnych postów ,post poprzedni usuniety

pysiu

s

nie wstawiaj podwójnych postów ,post poprzedni usuniety

pysiu

moderatorzy i Admini… zróbcie coś z tymi podwójnymi postami…

nadmiarowy post usunięty :o :slight_smile:

Miałem podobno sytuację…ale oczywiście z mojej winy…pisałem do Administratorów serwera GG…niestety po usunięciu konta…nie jest możliwe jego ponowne odzyskanie…

10_1_23.gif

Nie da sie odzyskać konta już… Chyba, że Ci z GG!