Usunięte pliki systemowe przez antyvira

Witam, mam taki problem miałem parę trojanów które zostały usunięte przez anty wira. Później się okazało że były to pliki systemowe i nie mogę otworzyć dysku C (wyświetla się otwieranie za pomocą).

znalazłem na googlach podobne problemy i zastosowałem się do rad które tam były czyli zainstalowanie combofix-a itp. ale jak go ściągnąłem okazało się że nie mogę go zainstalować bo wyskakuje okienko “otwieranie za pomocą” . nie mogę otworzyć żadnego pliku związanego z dyskiem c w jakikolwiek sposób ;/ pomocy

a zapomniałem dodać że po wpisaniu komend w uruchom też wyświetla się “otwieranie za pomocą” proszę o pomoc :frowning:

combofixa się nie instaluje a uruchamia z lokalizacji… spróbuj np. z pendrajva.

też wyskakuje otwieranie za pomocą

pozostaje próba przywrócenia systemu do wcześniejszego stanu…

udało mi się go uruchomić zrobił swoją pracę resetnął się komp i teraz nawet przy otwieraniu mozilli pokazuje sie na jakies 4 sekundy okienko z napisem “program za duży do umieszczenia w pamięci” już zdurniałem przy tym kompie;/ poradźcie co zrobić bo działa mi tylko internet explorer

combofix,spywaredoctor,superantispyware,malware bytes skanuj system, albo archiwizacja danych i reinstalacja systemu…

ale nie moge uruchomić żadnego z tych programów bo mi wyskakuje okienko “program za duży do umieszczenia w pamięci”

w trybie awaryjnym działa spyware doctor spróbuj…

jestem w trybie awaryjnym i dalej jest to samo;/