Usunięte pliki z Moich dokumentów!

Witam serdecznie ! Chciałbym omówić, swój jakże dziwny problem. Otóż wracam do domu, włączam komputer wybieram swój profil w windowsie XP, loguje się … a tutaj niespodzianka. Nie ma mojej tapety, na pulpicie panuje totalny porzadek, nie ma wszystkich plików muzycznych które tam miałem, nie ma nic oprócz podstawowych programów. Jeszcze większe zdziwienie i niemąłą złość wzbudził we mnie fakt, iż wchodząc w moje dokumenty/obrazy nie miałem żadnych, ale to żadnych zdjęć … wszystko skasowane. Nie wiem co się stało i koniecznie prosiłbym kogoś o pomoc, gdyż bardzo mi zależy na tym co stracilem. Co ciekawe na drugim profilu jest wszystko, nic nie uległo zniszczeniu itd itp. Pozdrawiam …

Porada

Ewentualnie wrzuć logi i zastosuj się do tego:

viewtopic.php?f=16&t=36654 (wymienione w tytule)

viewtopic.php?f=16&t=66889 (tytuł)

viewtopic.php?f=16&t=213350 (wklejanie)

Programy do odzyskiwania danych

nie no to ustawione raczej nie jest … aczkolwiek teraz widzę, że są dwa założone konta dodatkowo których nie widać przy normalnych uruchamianiu ?! czyżby możliwe że to wirus zaatakował mój profil … co mam zrobić, żeby te pliki odzyskać ?!

W dniu 19.05.2008 , o godzinie 15:22 został dopisany post przez olaboga

Kurczę, to chyba nie jest to … :confused: może inne rozwiązanie ?!

W dniu 19.05.2008 , o godzinie 15:38 został dopisany post przez olaboga

próbowałem to co było w poradzie, aczkolwiek ustawienia mam be zarzutu … ja powtórzę problem: wszystko działa mi sprawnie i normalnie, niepoprawne jest to, że mam inną (klasyczną) tapetę windows xp, brakuje plików muzycznych oraz niektórych programów, ktore pobrałem i zainstalowałem na pulpicie, brakuje folderu z muzyką oraz wszystkich zdjęć, które znajdowały się w Moje Dokumenty … sytuacja jest tym bardziej dziwna, że nie miałem także zainstalowanego GG oraz wersja mozilli została zmienona … drugi profil jest nienaruszony. Bardzo mi zależy na odzyskaniu przede wszystkim zdjęć, gdyż nie mam ich w całości zapisanych na CD …

Nie słuchaj ich. Przez te ich porady bedziesz mieć coraz mniej bedzie można odzyskać! przez nadpisywanie miejsca na dysku!

ja potrafie ci pomóc:

Sciągnij i zainstaluj program do odzyskiwania danych recover Files

stąd: http://************************

Następnie wybierz dysk na którym to było(te ważne dokumenty), raczej masz(miałeś to na C:)

Potem po wybraniu dysku C: naciś Analyze

Na koniec znajdziesz te usunięte pliki po typach np.JPG, mp3 itp. albo po folderze :shock:

Teraz aby je odzyskać wystarczy że na te pliki naciśniesz prawym (albo po trochu pozanaczasz)(albo naciś Select all files aby zaznaczyć wszyskie) i naciś “Undelete Selected”

Na koniec wybierz gdzie ma być zapisane.

Ale UwagaKoniecznie dane musisz odzyskiwać na inny dysk! Inaczej ci sie mogą nadpisać i ich nei będziesz mógł odzyskać!

fastman92 ten program jest na vortalu.

Wrzuć logi:

viewtopic.php?f=16&t=36654 (wymienione w tytule)

viewtopic.php?f=16&t=213350 (wklejanie)

viewtopic.php?f=16&t=66889 (tytułowanie)

Odzyskiwanie danych

Zmień hasło na profilu.