Usunięte pliki z Moich dokumentów!

(Beckhamulix) #1

Witam serdecznie ! Chciałbym omówić, swój jakże dziwny problem. Otóż wracam do domu, włączam komputer wybieram swój profil w windowsie XP, loguje się ... a tutaj niespodzianka. Nie ma mojej tapety, na pulpicie panuje totalny porzadek, nie ma wszystkich plików muzycznych które tam miałem, nie ma nic oprócz podstawowych programów. Jeszcze większe zdziwienie i niemąłą złość wzbudził we mnie fakt, iż wchodząc w moje dokumenty/obrazy nie miałem żadnych, ale to żadnych zdjęć ... wszystko skasowane. Nie wiem co się stało i koniecznie prosiłbym kogoś o pomoc, gdyż bardzo mi zależy na tym co stracilem. Co ciekawe na drugim profilu jest wszystko, nic nie uległo zniszczeniu itd itp. Pozdrawiam ...

(Chillout) #2

Porada

Ewentualnie wrzuć logi i zastosuj się do tego:

viewtopic.php?f=16&t=36654 (wymienione w tytule)

viewtopic.php?f=16&t=66889 (tytuł)

viewtopic.php?f=16&t=213350 (wklejanie)

Programy do odzyskiwania danych

(Beckhamulix) #3

nie no to ustawione raczej nie jest ... aczkolwiek teraz widzę, że są dwa założone konta dodatkowo których nie widać przy normalnych uruchamianiu ?! czyżby możliwe że to wirus zaatakował mój profil .... co mam zrobić, żeby te pliki odzyskać ?!

W dniu 19.05.2008 , o godzinie 15:22 został dopisany post przez olaboga

Kurczę, to chyba nie jest to ... :confused: może inne rozwiązanie ?!

W dniu 19.05.2008 , o godzinie 15:38 został dopisany post przez olaboga

próbowałem to co było w poradzie, aczkolwiek ustawienia mam be zarzutu ... ja powtórzę problem: wszystko działa mi sprawnie i normalnie, niepoprawne jest to, że mam inną (klasyczną) tapetę windows xp, brakuje plików muzycznych oraz niektórych programów, ktore pobrałem i zainstalowałem na pulpicie, brakuje folderu z muzyką oraz wszystkich zdjęć, które znajdowały się w Moje Dokumenty ... sytuacja jest tym bardziej dziwna, że nie miałem także zainstalowanego GG oraz wersja mozilli została zmienona ... drugi profil jest nienaruszony. Bardzo mi zależy na odzyskaniu przede wszystkim zdjęć, gdyż nie mam ich w całości zapisanych na CD ...

(fastman92) #4

Nie słuchaj ich. Przez te ich porady bedziesz mieć coraz mniej bedzie można odzyskać! przez nadpisywanie miejsca na dysku!

ja potrafie ci pomóc:

Sciągnij i zainstaluj program do odzyskiwania danych recover Files

stąd: http://************************

Następnie wybierz dysk na którym to było(te ważne dokumenty), raczej masz(miałeś to na C:)

Potem po wybraniu dysku C: naciś Analyze

Na koniec znajdziesz te usunięte pliki po typach np.JPG, mp3 itp. albo po folderze :shock:

Teraz aby je odzyskać wystarczy że na te pliki naciśniesz prawym (albo po trochu pozanaczasz)(albo naciś Select all files aby zaznaczyć wszyskie) i naciś "Undelete Selected"

Na koniec wybierz gdzie ma być zapisane.

Ale UwagaKoniecznie dane musisz odzyskiwać na inny dysk! Inaczej ci sie mogą nadpisać i ich nei będziesz mógł odzyskać!

(Chillout) #5

fastman92 ten program jest na vortalu.

Wrzuć logi:

viewtopic.php?f=16&t=36654 (wymienione w tytule)

viewtopic.php?f=16&t=213350 (wklejanie)

viewtopic.php?f=16&t=66889 (tytułowanie)

Odzyskiwanie danych

Zmień hasło na profilu.