Usunięte pliki z pendrive'a po chwili "wracają"

Witam

Mam problem z pendrivem. Otóż gdy usunę z niego jakieś pliki to po kilku chwilach one są widoczne na nowo, “odradzają się”. Jak sobie z tym poradzić? Kilkakrotnie używałem programu UsbFix klikając “deletion” ale problem nie zostaje rozwiązany…

Proszę o pomoc

Pozdrawiam

Zależy, jakie masz pliki na pendrive, te widoczne i te ukryte.

Dziwna sprawa. Najłatwiej zrobić format pena i jak nowy. Jesli nie i jets to stary pendrive to moze juz byc zuzyty.

jeśli ten nośnik nie jest tylko do odczytu to polecam skuteczny Eraser

http://www.dobreprogramy.pl/Eraser,Prog … 12852.html

format pomaga, ale tylko na chwilę… potem każdy folder zajmuje 199 KB, czasami pliki znikają, ostatnio ten sam problem pojawił się po podłączeniu telefonu komórkowego do komputera :confused:

Podaj nazwy tych folderów.

nazwy folderów nie są jakieś “specjalne”… to foldery które ja sam stworzyłem np z jakimiś dokumentami, muzyką, zdjęciami.

Spróbuj jeszcze Gparted, Killbox, Unlocker.

Jak stary jest pendrive? Czuje że to może być poprostu zużycie

Trzeba by sprawdzić, jak się ma sprawa ustawienia usługi kopiowania woluminów w tle. Albo wirus na pendrive, albo jakiś błąd wywołuje automatyczne kopiowanie w tle. Usługę można wyłączyć, zrobić restart komputera i potem ustawić na ręczny. Gdy wyłączy się usługę (automatyczne uruchamianie) przywracania systemu, właśnie mogą powstawać błędy z usługą automatycznego kopiowaniem w tle. Gdy jest zawartość na pendrive, na której nam zależy, to przy podłączonym zrobić skanowanie choćby tdskillerem.