Usunięte save'y z AC:Revelations


(Traktor93) #1

Witam,

chciałem wczoraj zagrać w Assassin's Creed: Revelations, a że gram na padzie pomyliły mi się lekko przyciski i skasowałem swój profil z wszystkimi save'ami. Da się je jakoś odzyskać?


(Xparanienormalnyx) #2

Teoretycznie się da, program do odzyskiwania danych http://www.dobreprogramy.pl/Odzyskiwani … ws,86.html i próbujesz odzyskać to co było w folderze z save’ami.


(Traktor93) #3

A gdzie znajdę te save’y? Jak na C:/ to może uda się zwykłym przywracaniem poprzednich wersji na Win7.


(Xparanienormalnyx) #4

Nie wiem, nie mam tej gry, ale możliwe że w “moje dokumenty” poszukaj :wink:

Przywracanie systemu nic ci nie da, to służy do przywracania ustawień/wpisów rejestru itp.


(Traktor93) #5

W moje dokumenty jest folder, ale są tam tylko pliki ACRevelations.ini oraz ACRevelationsMP.ini. Nie chodzi mi o przywracanie systemu, a poprzedniej wersji folderu, np. sprzed 3 dni.


(Łukash) #6

Paranienormalny , foldery użytkownika są objęte przywracaniem systemu. Ale w takim wypadku zamiast przywracania ,można użyć programu którym wyciągniesz pliki z punktu przywracania ShadowExplorer ,musi być punkt z “dobrą” datą - minus działa na Vista/7 (program działa na zasadzie poprzedniej wersji - dla systemów bez tej opcji)

wiktor14 , poprzednia wersja może dać radę ,save masz w C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\orbit\40 ,ale może chodzić o cały folder orbit


(Traktor93) #7

Nie posiadam niestety folderu orbit w folderze Ubisoft Game Launcher.


(Łukash) #8

Sprawdź

AppData\Local\Ubisoft Game Launcher


(Traktor93) #9

Ooo, coś jest, zainstaluję i zobaczę.