Usunięty kalkulator w Nokii 2700 classic

Witam,

posiadam Nokię 2700 classic, w której kilka dni temu usunął mi się kalkulator. Nie mam pojęcia jak mogło się to stać. Pewnego dnia chciałam go po prostu otworzyć i wyświetlał się komunikat “nie znaleziono aplikacji”. Postanowiłam wyłączyć i włączyć komórkę, jednak ta operacja spowodowała całkowite usunięcie kalkulatora. Jeśli ktoś wie jak go przywrócić, to proszę o wskazówki. Dodam również, że okres gwarancyjny niestety już mi minął, a oddania do serwisu nie planuję. :wink:

Hmm… W tym przypadku niewiele da się poradzić, może spróbuj przywrócenia ustawień fabrycznych? Wcześniej wykonaj sobie kopię danych na telefonie: kontaktów, wiadomości i innych. Jeżeli to nie pomoże spróbuj zaktualizować soft programem Nokia Software Updater lub Nokia Suite.

Zrobiłam tak, jak radziłeś i niestety nic to nie dało. Kalkulatora jak nie było tak nie ma. Niby błahostka, ale często korzystam, więc zależy mi na odzyskaniu.

Spróbuj wgrać nowy soft przy pomocy programu Phoenix.

Próbowałam pobrać ten Phoenix, ale za każdym razem antywirus wykrywał mi zagrożenie i radził zatrzymanie instalacji ku przestrodze zakłóceń pracy komputera teraz lub w przyszłości. Potem pomyślałam, że ściągnę z innej strony i było dokładnie to samo. Postanowiłam być twarda, więc pobrałam inną wersję, nawet znalazłam instrukcję obsługi na You Tube i też był błąd w instalacji. Nie wiem już co robić.

Jaki masz system w komputerze i jakiego antywirusa? Dziwne ja mam Nod-a i mi nie pokazuje wirusa.Szukaj raczej Phoenixa bez cracka.Spróbuj tu http://forum.gsmhosting.com/vbb/f299/ph … 429734/.Co do wirusa w Phoenixie i uszkodzenia systemu to wątpie w to,można wyłaczyć antywirusa do instalacji i to spokojnie.