Usuwa partycję przy tworzeniu nowej

(Szymon200897) #1

Witam.

Otóż mam taki problem chciałem usunąć jedną partycję na której znajdował się drugi Windows XP, a że to była jedna z partycji rozszerzonej to usunęło mi 3(lub 4, przepraszam nie pamiętam) partycje i zostawiło tylko partycję podstawową z tej partycji rozszerzonej. Jedna partycja była dla mnie ważna dlatego też przywróciłem ją programem DMDE. Chcę sobie zainstalować Linuks Ubuntu, i chcę przez Windowsa stworzyć partycje dla niego(nie przypisuję im żadnych ścieżek ani litery ani też ich nie formatuję, ponieważ linuks korzysta z innych systemów plików), ale gdy klikam zakończ, po tym jak już wybrałem wszystkie opcje występuje błąd i za każdym razem usuwa znów partycję, którą przywróciłem programem DMDE.Defragmentowałem już dysk, który przywróciłem i dalej to samo ;/ Czy gdybym użył jakiegoś programu byłoby inaczej? A może to wina Panelu Sterowania, za dwoma pierwszymi razami gdy go włączam występuje błąd coś z explorerem.EXE.

Mój system:

Windows XP Professional Service Pack 1

[EDIT]

Stwierdziłem że może się przydać:

79477326.th.jpg

Zdjęcie błędu, który się pojawia.

Obok partycji "D" była partycja "E" którą się właśnie usuwa.

PS. na imageshacku kliknijcie na obrazek to on się powiększy:)

NXT , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Szymon200897) #3

Przepraszam, że zawracałem głowę. Spróbowałem utworzyć partycje programem EASEUS Partition Master 6.1.1 Home Edition i się udało. Jak na razie bez żadnych komplikacji.

Dziękuję. Temat do zamknięcia.