Usuwanie Always Weather, chrome addon bug

Chyba jestem chory psychiczne… (tak wiem, że to nie to forum :wink:
Zainstalowało mi sie właśnie złośliwe rozszerzenie do chroma o nazwie Always Weather. Na win7.

  1. Usunięcie z poziomu addonów do chroma jest niemożliwe (guzik jest nieaktywny).
  2. Po wyszukaniu rozwiązania w przeglądarce nie ma jednego polskiego tematu na ten temat, wszystkie strony są automatycznie tłumaczone z ang. albo to jakies fake’i. Z pozostałych przeglądarek (Opera, Firefox) jest to samo.
  3. Program proponowany na każdej stronie (darmowe pobieranie, darmowe skanowanie, ale zapłać zanim zadziała) to Wipersoft. Program nie działa jako trial.
    Mówiąc krótko… to jakaś zmowa chyba.
  4. Posłużenie się jakimś magicznym werstem w wierszu polecenia proponowanym na tych stronach nie działa.
    rd /S /Q “%WinDir%\System32\GroupPolicyUsers”
  5. Reset ustawień w opcjach chroma nie działa.
  6. Nie ma śladu po szajsie w panelu dodaj/usuń programy
    Ma ktoś jakiś pomysł co dalej?
    Mogę jeszcze odinstalować chroma ale nie da się eksportować listy zablokowanych kanałów z addonu videoblocker, a mam ich ze 200, więc trochę mi szkoda… Zwłaszcza gdyby mi ten szajs miał wskoczyć zaraz po instalacji chroma to była by porażka.

Witaj. Sprawdź czy jest widoczny w programie IObit Uninstaller. Ja dzięki niemu pozbyłem się kliku niechcianych rozszerzeń.

Pobierz i zainstaluj soft4boost toolbar cleaner. Odznaczysz potrzebne, zostawisz zaznaczone szkodliwe i zbędne - klikasz w remove.

A poza tym - szanuj siebie i innych na tym forum i nie wyrażaj się.

1 polubienie

To pokiego instalujesz rzeczy niewiadomego pochodzenia, które są niesprawdzone ?

Przede wszystkim edytuj swój post i pozbądź się z niego wulgaryzmów.


Edit:
No, teraz lepiej. :slight_smile:

Próbowałbym to usuwać FRST pod okiem eksperta działu bezpieczeństwo (Atis / Acorus) .