Usuwanie artefaktów graficznych

Witam czy jest jakiś sposób na usunięcie artefaktów graficznych?? G-force 7900gtx\gto

Tak. Wymiana karty graficznej.

Sprawdź chłodzenie karty czy czasem nie przegrzewa się. Sprawdź temperatury karty graficznej.

Zaraz zaraz - czegoś nie rozumiem … ma sprawdzić czy chłodzenie się nie przegrzewa ??

Na ile mi wiadomo - artefakty są powodowane przez błędy pamięci, te z kolei są powodowane albo przez uszkodzenie pamięci, albo przez zbytnie ich wyżyłowanie (oc). W tym przypadku temperatura karty graficznej może być jakimś wskaźnikiem - ale na pewno nie wyrocznią. Inna możliwość - to uszkodzenie samego układu graficznego, lub innego elementu na PCB karty graficznej (np. BIOSu). Te dwie opcje tak czy inaczej (wcześniej czy później) prowadzą do tego o czym już napisał Hurricane. Ale przecież istnieją jeszcze inne możliwości: np. zależność pojawiania się artefaktów w funkcji wykorzystywanego programu/sterownika.

Moja konkluzja zaś jest następująca: przy ilości danych podanych przez komarra - to najlepiej zwrócić się do Wróżki lub oddać komputer do serwisu.

A jak się robi te wyparzanie?

Wyparzanie ? No nie wiem co to ma wspólnego z tematem - ale skoro pytasz: wyparzanie przeprowadza się w autoklawach, gdzie przy podniesionym ciśnieniu można osiągnąć temperaturę rzędu 110-130 stopni. Nasycona para wodna powoduje hydrolizę, denaturację i koagulację. Czas wyparzania - to zazwyczaj 15-30 minut, i składa się z następujących etapów: czasu nagrzewania, wyrównania temperatury, czasu wyjaławiania i schładzania autoklawu.

aha

Dodane 18.09.2012 (Wt) 16:48

A patent z piekarnikiem pomoże?

Dodane 19.09.2012 (Śr) 9:31

??

Dodane 20.09.2012 (Cz) 15:50

Nie pomogło