Usuwanie danych z wolnej przestrzeni dyskowej Ccleaner

Witam mam pytanie odnośnie funkcji w programie Ccleaner v.2.25.1025.Co to jest i do czego służy “usuwanie danych z wolnej przestrzeni dyskowej” poszperałem trochę w google ale odpowiedzi konkretnej nie znalazłem,albo słabo szukałem :wink:.

Tutaj jest przykład http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/index.php?topic=5016.0 dziękuję pozdrawiam :slight_smile:

PS.Jeśli zaznaczę jeszcze funkcje"skróty na pulpicie" to będzie mi je osuwać? czy to chodzi o to,że jeśli kiedyś coś było na pulpicie np:fotka to usunie z pamięci komputera?.Kiedyś miałem RegCleaner pod XP i tak właśnie robił jeśli był jakiś plik na pulpicie i go usunąłem to po przeskanowaniu tym programem wyskakiwało,że właśnie był ten plik na pulpicie u usuwałem.

Nadpisuje usunięte dane z wolnej przestrzeni dysku (usuniecie plików z kosza nie powoduje całkowitego usunięcia ich z dysku). Na chłopski rozum: Kasuje skasowane już pliki.

Co do skrótów. Chodzi o nieaktywne skróty odinstalowanych programów.

Master dzięki wielkie :wink: ,a czy mogę zaznaczyć też do skanowania dysk D? nic mi nie skasuje? bo C to mój systemowy :slight_smile:

Skasuje tylko to co już jest usunięte. Nie korzystaj z tej funkcji przy każdy kasowaniu CCleaner’em. Wystarczy raz na jakiś czas albo i wcale. =P~

Ok zrobię sobie raz skana z tą funkcją w trybie awaryjnym,potem wyłączę dzięki za radę :slight_smile: Pozdrawiam

Dodane 5 lis 2009, o 15:22

Przeskanowałem poczyściłem wszystko gra :slight_smile:

temat do zamknięcia pozdr.