Usuwanie folderów o nazwach jak systemowe

Witam.
Mam taki problem. Na innym dysku niż system ciałem stworzyć sobie obraz Windowsa 7 ze zintegrowanymi sterownikami. Wynikiem zabawy został folder w którym znajdują się katalogi o identycznych nazwach jak systemowe (np. Windows, Program Files itp.) Chce go usunąć (ma ponad 10 GB), ale nie mogę. Podczas usuwania wyskakuje komunikat, że nie mam pozwolenia od TrustedInstaller. Zmieniłem właściciela folderów na siebie, ale teraz pokazuje komunikat, że nie mam pozwolenia od Marcin (moje konto z uprawnieniami administratora).
Próbowałem z pendrive-a uruchomić linuxa (Mint), ale on też tego nie może usunąć (wyświetla error, nie wiem czemu), jedynie da przenieść do “Trash”. Efektem tego jest tylko to że foldery znajdują się jeden poziom głębiej w folderze Trasch999.
Pomoże mi ktoś się tego pozbyć.

Edit.
Jest jeszcze gorzej.
Na partycji systemowej też mam folder WimMont, którego nie idzie usunąć.

Zmień uprawnienia dla tego folderu (podfolderów i plików w nim) tak, abyś to ty był właścicielem.
Nie jest to zawsze proste, bo system często ma swoją wizję “kto tu rządzi i kto wie lepiej”, więc od razu polecam użyć “NTFS Acces”, malutki program, sprawdzony przez mnie, bardzo dobrze sobie daje radę tam, gdzie normalne klikanie na uprawnieniach nie przynosi efektu:
http://www.zeus-software.com/downloads/ntfsaccess

Jupiiii. :grin:
Tan programik jest genialny, zadziałało.
Wielkie dzięki za pomoc, temat można zamykać