Usuwanie folderów

mam takie pytanko do znawców tematu mam w program files kilka folderów po odinstalowanych programach ale samych folderów nie mogę usónąc dlaczego może jest jakas rada żeby je wywalic prosze o info dziękuję

program unlocker lub hijackthis i opcja misc tools /delete file an reboot czy coś takiego…

Ewentualnie tryb awaryjny lub dość często wystarczy restart systemu bo deinstalacji programu.

Warto też przeczyścić rejestr np. jv16.

czyszczenie rejestru jak i restart nic nie pomogło spróbuje hijackthis dzieki za info

a jak nie to unlocker lub inne programy… poszukaj na google jest ich masę :wink:

BTW. jesteś pewien że program całkowicie się usunął? Jak tam szkodniki ?

Trochę? Przeciez to nijak ma się do tematu.

Poza tym napisał to poprawnie w tytule. Jakby w każdym poście każdy każdemu zwracał uwage na błędy ort. zrobiłby się niezły bajzel.

Poza tym od tego jest moderacja. OT

:o

Proponuję zapoznać się z tym tematem

Maxbil_1

Unlocker

*******************************************************************************************

Killbox

jak usunąć plik używając killbox’a: uruchom go -> zaznacz opcję Delete on reboot -> w polu full path of file wklej dokładną ścieżkę do pliku -> kliknij czerwonego iksa -> potwierdź -> reset i plik zostanie usunięty podczas ponownego uruchomienia systemu.

*******************************************************************************************

Avenger

Uruchom Avenger - Zaznacz opcję Input script manually i klik na lupkę z prawej strony. W oknie, które się otworzy wklej: Files to delete: (lub Folders)

wskaż lokalizację tego pliku (lub folderu)

Klik Done , a następnie zielone światełko - potwierdź restart - OK.

Na koniec kasujesz ręcznie z dysku plik: C:\Avenger\backup.zip powinien być tam, gdzie umieściłeś Avengera

Karolina-Chica napisał:

jeżeli już komuś wytykasz błędną pisownię, staraj się być sama absolutnie poprawna - ode mnie

Pozdrawiam

Ja tylko dodam od siebie, żeby nie nadużywać Avengera , ponieważ nie jest to narzędzie do końca bezpieczne. Jest w fazie testów i świetnie co prawda radzi sobie z usuwaniem plików/folderów, niemniej jednak używamy go raczej do poważniejszego syfu :slight_smile:

Jeżeli masz win xp prof. To da się to zrobić bez użycia dodatkowych programów.

Wejdź w mój komputer / narzędzia / opcje folderów / widok i odhacz opcje „ użyj prostego udostępniania plików” Potem wchodzisz na ten folder co go się nie da usunac i prawy klik / właściwości / zabezpieczenia / dodaj / zaawansowane / znajdz teraz / — pojawi się lista na której musisz znaleźć swój login np.; u mnie jest marek zaznaczasz to i klikasz ok. potem jeszcze raz ok. i jesteś spowrotem w tym samym oknie gdzie na liście jest dodany następny użytkownik mający prawa do pliku „ klikasz na niego i na dole w tym samym oknie zaznaczasz „pełna kontrola” zastosuj i ok. Trochę skomplikowane ale mnie jeszcze nie zawiodło i zawsze dało się usunąć niechciany plik.