Usuwanie haseł wyszukiwania w google na android 2.2

Ma telefon LG SWIFT BLACK P970 z androidem 2.2 mam na nim zainstalowane wyszukiwarkę google gdy coś w nie napiszę to ona to zapamięta to Czy da się wyczyśćić te wpisane przez zemnie hasła w wyszukiwarce google albo ustawić to tak aby haseł nie zapamiętywał ?

Polecam zainstalowanie Opery, ale mniejsza. Zainstaluj Program History Cleaner lub inny program jemu podobny dzięki niemu możesz usuwać wszelkie ślady, hasła, ciasteczka.

Wchodzisz w Internet - Menu / więcej / ustawienia - i w grupie Prywatność wszystko zrobisz. Tak przynajmniej jest w A2.1.

Polecam też zainstalowanie jw. Opery - Mobile jako pełnoprawnej przeglądarki, albo Mini - która chodzi jeszcze szybciej ale kilka stron może źle działać, (mnie się trafiły w ostatnich miesiacach 2 witryny na ileś-set/-tysięcy odwiedzonych).

Jeśli na kompresji niespecjalnie Ci zależy a bardziej na wyglądzie to zainstaluj Maxthon.

Dzięki za info

Mam pytanie czemu tak polecacie tą Operę ??

Zainstaluj to zobaczysz. Potem włącz “tylko GSM” (bez WCDMA) i jeszcze bardziej zobaczysz. Potem pochodź na obu przeglądarkach po tych samych stronach i porównaj licznik transferu danych i się nie dziw, że na Operze masz go średnio 3-5x mniej.

Też ma opcje zapamiętywania haseł, opcje ciasteczek, danych formularzy. Generalnie minimalizm jaki potrzeba.