Usuwanie hasła do własnego wifi

Witam :wink:

Moja siostra zaczęła coś kombinować na swoim komputerze i odłączyło ją od Sieci WIFI do której jestem podłączony przez kabel.Wszystko by było w porządku gdyby nie zapomniała hasła do niego.Jest to nasz router więc mam do niego fizyczny dostęp i jestem do niego podłączony kablem bo mam pc.Czy jest możliwość usunięcia hasła na obudowie tego routera czy można przez mój komputer jeszcze jakoś ten kod sprawdzić ???Jeżeli nie to co robić?Błagam !!

Zresetować jego ustawienia przez wciśnięcie guziczka z tylnej obudowy routera

Czyli jak go zresetuję to już nie będzie miał hasła tak?

Po resecie będziesz musiał skonfigurować połączenie na nowo.

Dziękuje bardzo za pomoc.

Pozdrawiam,

komunista.

Zaloguj się do routera i w panelu konfiguracyjnym będziesz miał zapisane hasło w ustawieniach sieci bezprzewodowej.

Pozdrawiam!

roobal!Mam to zrobić z którego komputera???Mojego czy mojej siostry bo jak juz wcześniej pisałem moja siostra jest już odłączona od sieci :frowning:

Pozatym chodziło Ci o funkcje pokaż znaki, no nie?Jeżeli tak to w już próbowałem tylko ta funkcja była zakryta:-(

Z dowolnego.

Jeśli jest odłączona od sieci, to z routerem się nie połączysz.

Nie, nie chodziło mi to, pisałem wyraźnie, że w panelu konfiguracyjnym routera masz zapisane hasło, dokładnie w ustawieniach sieci bezprzewodowej. Jeśli w twoim system masz zapisane hasło, to możesz je podejrzeć przy pomocy programu WirelessKeyView.

Pozdrawiam!