Usuwanie hasła-Vista

Witam,

problem polega na tym, że zmieniłam hasło do konta w systemie vista, po czym przy pierwszym logowaniu zadziałało ono… za 3 razem, a później nie chciało działać w ogóle. Chciałam więc je usunąć, więc poczytałam trochę na necie i znalazłam program Active Password Changer Professional

Chciałam uruchomić go z USB jednak pisze"usuń dyski lub inny nośnik. Zrestartuj naciskając klawisz." i uruchamia się normalnie windows…

Słyszałam też o wejściu przez konto Administrator jednak nie wiem dokładnie jak to zrobić.

dodam tylko, że jest to konto z uprawnieniami administratora

NA konto Administratora wejdziesz (jeśli to wersja wyżej niż Home Premium) wylogowując się i przytrzymując klawisze Ctrl + Alt + Del. Zaś na niższych wersjach chyba przez F8 w trybie awaryjnym.

żaden ze sposobów nie działa niestety

Dodane 24.03.2010 (Śr) 9:00

wchodząc w tryb awaryjny dalej widzę tylko 1 użytkownika, a wciskając crl+alt+del nic się nie dzieje

Bo w tym systemie nie ma już tej opcji. Skoro zapomniałeś hasła, to masz problem. Zostaje Ci format, gdyż nie masz co liczyć na to, że ktoś powie Ci jak ściągnąć hasło, tym bardziej, że nikt nie ma pewności, że jest to Twoje konto…

ger ,

Proszę o kontakt na PW