Usuwanie historii w Mozilli

Otóż nie wiem jak w mozilli usunąć historię otwieranych stron. Bo wkurza mnie to, że jak wpisuje adres strony to mi się rozwija lista na samą dolną granicę ekranu! :evil: :evil:

No więc nic prostszego: Narzędzia/Opcje/Prywatność/Historia i klikasz na “Wyczyść teraz historię” i gotowe :slight_smile:

POZDRAWIAM !!

No ale to nie Firefox i mam narzędzia, ale tam nie ma opcji! :evil: :evil: :evil:

No więc zassałem Mozillę i zainstalowałem. W mozilli: Przejdź/Historia i zaznzczasz wszystkie wpisy, następnie ppm i usuń. Powinno pomóc.

POZDRAWIAM !!

Kliknij obok adresu strony PPM :arrow: Dostosuj :arrow: Następnie poszukaj zakładki Historia (ikona zegara) :arrow: Trzymająć LPM przeciągnij ją w miejsce pomiędzy ikonką domka, a adresem strony.

Teraz już za każdym razem kiedy będziesz chciał wyczyścić historie to tylko po prostu klikniesz na ten zegar (rozwinie się lista z lewej), a następnie klikasz na zakłdke z lewej PPM (np.: Dzisiaj) i wybierasz opcje usuń

No próbowałem tak jak szczepan601. Usunąłem wszystkie wpisy, ale jak kliknę w strzałkę obok adresu, to dalej jest historia :confused:

A próbowałeś tego sposobu, który ja podałem ?? :?

sprawdz programem Ccleaner :

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=88&id=1125

czyści on historie w Firefoxie … więc możliwe że sprawdzi się również w tym przypadku

To po co piszesz? :evil:

OT -> KOSZ