Usuwanie komendy z wiersza poleceń uruchom

Potrzebuję usunąć niewłaściwe komendy z wierza poleceń uruchom.Na różnych forach niestety są komendy do zastosowania ale niema tej którą potrzebuję.Może ktoś pomoże ?

Eeee… najlepszą formą usuwania niewłaściwej komendy z wiersza poleceń jest… niewpisywanie jej. Twój post jest bez sensu. Napisz dokładnie o co chodzi.

Pytanie jest proste,Jak usunąć niewłaściwą komendę.Zgoda najlepiej było jej nie wpisywać,ale jak kilka osób ma dostęp do kompa to tak jest.Może też tam pozostać w sumie i tak nikt z niej nie korzysta.Ale może ktoś wie jak ją usunąć.

czy jesteś pewien, że mówisz o wierszu poleceń?

Start>uruchom>nazwa komendy.Są tam wpisy błędnych komend,próbuję je usunąć ale jak?

to nie jest wiersz poleceń :]

a żeby to wyczyścić wystarczy w mój komputer kliknąć prawym na dysk na którym jest system >> właściwości >> oczyszczanie dysku i zaznaczyć pliki tymczasowe i temporary internet files…

Sory ale co to ma wspólnego z temporary internet files.Przecież to nie są tymczasowe pliki internetowe,a raczej ścieżka do pliku wykonywalnego jakieś zadanie.

a sprawdź czy działa…

“jeżeli niewłaściwa komenda” tyczyła się jakiegoś działania w internecie, np pingowania to zapisze się tam,

jeżeli programu lokalnego to zapisze się w plikach tymczasowych

Sory ale komendy które próbuję usunąć są wyłącznie związane z systemem windows xp i mają za zadanie uruchomić otwarcie procesu.W moim przypadku nie ma nic wspólnego z internetem.Zapisują się one jako historia uruchamianych procesów w rozwijalnym pasku.

Kliknij prawym klawiszem na przycisk START, wybierz z menu Właściwości. Na karcie Menu Start Kliknij przycisk Dostosuj, następnie Wyczyść lub Wyczyść listę. I masz czysto.

a sprawdź czy działa…

przeładuj explorera po wszystkim dla pewności

na Win 7 64bit… też działa

Dzięki bardzo ! Najlepsze są proste rozwiązania,a już chciałem pogrzebać w rejestrze.Działa =D>