Usuwanie naklejki z obudowy laptopa


(funbooster) #1

Witam

Mam laptopa już miesiąc, i nad dole klawiatury mam naklejki ;x. Na jednej wielkiej gdzie pisało inf. o procki, ram itp. była tak jakby folia, odkleiłem ją i akurat odeszły ten napisy, ale róg się odbarwił. Czy jest jakiś sposób aby całkowicie usunąć te naklejki, które szpecą ładną obudowę?

Pozdrawiam

-- Dodane 09.08.2011 (Wt) 18:37 --

Problem już rozwiazem zaryzykowałem i odkleiłem, trzeba robić to szybkim ruchem a potem palcem rozgrzać ten klej i zdrapać :wink:


(MaRa) #2

Można też spróbować przeczyścić WD40.


(funbooster) #3

Pierwsze słysze. WD40 to ja używam do smarowania łańcucha w rowerze.


(Zulowski) #4

zmywacz do paznokci, spirytus salicynowy, ludzie, czy wy na prawdę macie takie problemy?:smiley:


(sla17) #5

Ze zmywaczem bym się tak nie porywał, bo też raz sobie coś czyściłem (wyczytane na internecie) no i po “czyszczeniu” było gorzej niż przed :slight_smile: Tego drugiego nie próbowałem, bo miałem dość eksperymentów :wink:


(SilberPunkt) #6

Ja bym nie próbował ani jednym ani drugim… Jeśli już spirytus, to czysty… odparuje bez śladu jakby co…

:roll:


(funbooster) #7

Dobra już po problemie, po prostu zdjąłem te naklejki i klej przetarłem palcem, potem trochę gumką do ścierania i jest dobrze :lol:

Efekt końcowy


(SilberPunkt) #8

Generalnie lepiej pozbyć się tych naklejek zawczasu. Do niczego nie są potrzebne a po czasie obudowa wokół nich może się trochę odbarwić i po zbyt późnym odklejeniu pozostanie ślad… Same naklejki i tak się pościerają podczas normalnej eksploatacji i będą tylko szpecić…

:roll:


(Zulowski) #9

Zmywacz do paznokci odbarwia wam obudowe? To z czego macie te laptopy, z gumy arabskiej?


(sla17) #10

Proponuję użyć mleczka do czyszczenia :smiley: U mnie sprawdza, jedynie przy obudowie drukarki - mam taką białą, trochę postoi i szarzeje, więc raz na pół roku można sobie szurnąć, ale laptopa!?