Usuwanie nieużywanych kont

Tak przeglądałem sobie użytkowników forum i zauważyłem że jest mnóstwo osób który napisały 1 post i to jeszcze pare lat temu !!

Nie lepiej by było usuwać takie konta ??

Zajmują tylko Nicki i trzeba dodawać jakieś beznadziejne cyferki itp.

Np.

Ja mam nick wacek4 ponieważ wacek jest już zajęty

:cry:

a co z osobami które tylko czytają forum i tylko raz napisali a znam wielu takich co to czyta a nie pisze :wink:

Akurat to forum umożliwia czytanie postów bez posiadania konta

Według mnie powinien się znaleźć jakiś zapis w regulaminie np. jeżeli po 6 miesiącach nie zalogujesz się to konto to zostaje ono usunięte

Witam

Można to by rozwiązać, ale admin lub moderatorzy musieli by do każdego napisać, który nie odwiedzał forum ( był zalogowany ) co najmniej i tu należy określić czas, czy np pól roku czy rok lub więcej.

Jest to możliwe, ale bardzo pracochłonne, gdyż każdy zainteresowany użytkownik musiałby się opowiedziec w określonym czasie czy zostaje na forum.

@germar

Pomyśleliśmy o tym samym :slight_smile:

Witam

To jest do zrealizowania tylko trzeba się za to wziąć i już, a jezeli ktoś powie, że w regulaminie nic nie ma na ten temat, to dolożyć i sprawa jasna jak słońce.

Strata czasu i tyle.

Zwłaszcza iż takich użytkowników będzie cały czas przybywać.

I kto się tym będzie zajmować? Wątpię by administracja miała czas i ochote na sprawdzanie tego wszystkiego.

Co Ci jedna debilna cyferka przeszkadza?

Ile razy o tym samym będziecie pisać.

Każdy user zakładający konto ma prawo je mieć. Nie jest ważne czy na nim nie pisał już rok. Może za rok wróci. Nie mam prawa nikomu zabierać nicka bo nie pisze na forum. Jak w byście się czuli gdyby nie było was rok a po powrocie konto admin skasował.

Pobyt w szpitalu, wyjazd za granice dłuższy niż 6 miesięcy kasuje konto. To jest bzdura panowie.

Zapewniam wszystkich że takowego zapisu nie planujemy.

Właśnie i tak być powinno mnie już kiedyś roczek (około) nie było, i bardzo się cieszę że mam nadal konto :wink: A jestem z wami od 7 maja 2004 :stuck_out_tongue: Najważniejsze żeby raz na pół roku się zalogował (kawiarenki, szkoła, praca) i nie zapominał adesu :wink:

Dokładnie. Ja po rejestracji przez dość długi czas na forum nie wchodziłem. I przyznam racje że głupio bym sie czuł gdyby mi admin konto skasował.

Lub chociażby pobór do wojska.

Już nie wymyślaj za dużo, wiadomo o co chodzi.

Właśnie. Przykłady można mnożyć w nieskończoność.

wacek4 zamiast 4 trzebało dać kropkę i po problemie :wink:

Mnie ogólnie pomysł się nie podoba,a powód to :

i tym podobne.

I dlatego temat zostaje zamknięty