Usuwanie plików Cabinet


(alicja1956) #1

Po instalacji kilku programów powstały pliki Cabinet - jest tego bardzo dużo.Co to jest i czy można je usunąć?Nie wiem który program je wytworzył bo instalowałam kilka jeden po drugim.

Pozdrawiam.


(Ixpek) #2

Plik Cabinet, (.cab) zarchiwizowane dane, jest to plik instalacyjny, z którego to wypakowywane są pliki potrzebne do danego programu choć nie zawsze, jeżeli pliki te znajdują się w folderze programu, mogą być przez niego używane, jeżeli w folderze tymczasowym lub C:\tmp to można usunąć.


(Frog) #3

alicja1956 , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038


(alicja1956) #4

Niestety nie wiem jak sprawdzić czy one są w folderze programu czy nie.Wszystkie programy zapisują mi się w folderze Program files lub Program files 86.Na liście te pliki widnieją pod programami.Ostatnio formatowałam dysk-przeszłam z bit 64 na 32 i chyba sie w tym wszystkim pogubiłam.


(Ixpek) #5

Żeby sprecyzować bardziej podaj ścieżkę gdzie one się zapisują, jeśli w program files to są one potrzebne, bo tak to by były w katalogu tymczasowym, a często zostają jako instalatory i nie przenoszą się bez powodu, większość encyklopedii używa takich programów, spokojnie, ogarniesz sobie wszystko, tylko trzeba się zainteresować wszystkim i czytać w necie.


(alicja1956) #6

Tak-one są w programie files.Zatem muszą zostać.Dzięki za odpowiedź.