Usuwanie plikow z folderu Temp

Jestem nowy. Komputer mam o pol roku i po 4 misacach dysk z 22GB mam dzis 11GB. Mam pytanie czy moge usunac tylko te pliki w c:Windows/Temp w formacie TMP np; Mot63C4, Mot6139 itp. Jest ich 13 i boje sie ze cos sknoce maja one po pol Gb i czy moge je usunac?

Użyj tego programu --> Ccleaner. Oczyścisz nie tylko temp, ale też inne niepotrzebne śmieci z systemu. Jest całkowicie bezpieczny w użyciu i do tego wykonuje kopię zapasową, aby w razie czego można było przywrócić skasowane pliki (jest po polsku).

Napewno moge usunac i nic sie nie stanie? Robiles juz to ?

Bardzo dobry jest także Odkurzacz, w trybie bezpiecznym nawet nowicjusz niczego nie popsuje.

Odkurzacz: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +11.3.0808

CCleaner :

U góry po lewej ,Cleaner" na dole Analiza - Uruchom Cleaner

póżniej ,Rejestr" Skanuj by znależć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

-nic się nie stanie. :slight_smile:

Użyj CCleaner`a - jest bezpieczny, a potem oczyść dysk z plików przywracania systemu.

Instrukcja: PPM na dysk C: :arrow: Właściwości :arrow: wybieramy “oczyszczanie dysku” :arrow: zakładka "więcej opcji’ :arrow: i przy przywracaniu systemu kliknij “oczyść”.

Program który czyści znacznie dokładniej, poprawia po CCleaner i Odkurzaczu, to WashAndGo.Ze względu na dużą ilość opcji ustawień, polecam “oblatanym” userom. W połączeniu z jv16 to prawdziwa szczota na twardziela.

więc WashAndGo odpada, bo jest polecany “oblatanym” userom, a jv16 odpada tym bardziej. Użyj CCleanera, a z reszty programów jak już się “oblatasz” :smiley:

Jak najbardziej CCleaner, ja również czyszczę nim dysk co jakiś czas i wszystko chodzi wspaniale. Polecam CCleanera.

jv16 to najgorszy program pod słońcem, dobre były tylko starsze wersje. Ile razy ten program usunął mi wszystkie rozszerzenia plików to ciężko zliczyć. Osobiście używam Odkurzacza, CCleanera, Wise Registry Cleanera i mam zero problemów, jeszcze mnie nigdy nie zawiodły a jv16 owszem i to nie raz, nie dwa, nie trzy…

Prawy klik na dysk C: -> Właściwości -> Oczyszczanie dysku zaznaczasz wszystko i wuala.