Usuwanie plikow z folderu Temp

(Piotrek Renault) #1

Jestem nowy. Komputer mam o pol roku i po 4 misacach dysk z 22GB mam dzis 11GB. Mam pytanie czy moge usunac tylko te pliki w c:Windows/Temp w formacie TMP np; Mot63C4, Mot6139 itp. Jest ich 13 i boje sie ze cos sknoce maja one po pol Gb i czy moge je usunac?

(popula) #2

Użyj tego programu --> Ccleaner. Oczyścisz nie tylko temp, ale też inne niepotrzebne śmieci z systemu. Jest całkowicie bezpieczny w użyciu i do tego wykonuje kopię zapasową, aby w razie czego można było przywrócić skasowane pliki (jest po polsku).

(Piotrek Renault) #3

Napewno moge usunac i nic sie nie stanie? Robiles juz to ?

(Krzysztof C.) #4

Bardzo dobry jest także Odkurzacz, w trybie bezpiecznym nawet nowicjusz niczego nie popsuje.

Odkurzacz: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... +11.3.0808

(XMan) #5

CCleaner :

U góry po lewej ,,Cleaner" na dole Analiza - Uruchom Cleaner

póżniej ,,Rejestr" Skanuj by znależć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

-nic się nie stanie. :slight_smile:

(maku13) #6

Użyj CCleaner`a - jest bezpieczny, a potem oczyść dysk z plików przywracania systemu.

Instrukcja: PPM na dysk C: :arrow: Właściwości :arrow: wybieramy "oczyszczanie dysku" :arrow: zakładka "więcej opcji' :arrow: i przy przywracaniu systemu kliknij "oczyść".

(popula) #7

Program który czyści znacznie dokładniej, poprawia po CCleaner i Odkurzaczu, to WashAndGo.Ze względu na dużą ilość opcji ustawień, polecam "oblatanym" userom. W połączeniu z jv16 to prawdziwa szczota na twardziela.

(maku13) #8

więc WashAndGo odpada, bo jest polecany "oblatanym" userom, a jv16 odpada tym bardziej. Użyj CCleanera, a z reszty programów jak już się "oblatasz" :smiley:

(artur01w) #9

Jak najbardziej CCleaner, ja również czyszczę nim dysk co jakiś czas i wszystko chodzi wspaniale. Polecam CCleanera.

(Krzysztof C.) #10

jv16 to najgorszy program pod słońcem, dobre były tylko starsze wersje. Ile razy ten program usunął mi wszystkie rozszerzenia plików to ciężko zliczyć. Osobiście używam Odkurzacza, CCleanera, Wise Registry Cleanera i mam zero problemów, jeszcze mnie nigdy nie zawiodły a jv16 owszem i to nie raz, nie dwa, nie trzy...

(system) #11

Prawy klik na dysk C: -> Właściwości -> Oczyszczanie dysku zaznaczasz wszystko i wuala.